Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom akivel jól kijöttem elkezdett velem szórakozni, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nos,van egy lány barátom akivel eddig jól kijöttünk mert kedves meg lehet vele beszélgetni meg minden,de most nagyon felhúzott,elég jól el szoktunk beszélgetni mindenről mert jófej,viszont mostanában órákig akar témázgatni a szexről de tényleg minden formában meg mindenféle hülye célzásokat meg utalásokat tett felém,hogy kéne csinálnunk meg stb. Amikor mondtam neki,hogyha ennyire nagylánynak érzi magát akkor jöjjön aztán lépjünk a tettek mezejére,de ilyenkor hirtelen szende szüzike lett belőle,hogy jajj hát neki ott a barátja meg "hát hogy ööö..... ő hűséges".Én ettől most rohadt kellemetlenül érzem magamat mert allergiás vagyok nagyon erre amikor valaki nagyon lazának állítja be magát amikor meg el kéne játszania amit előad akkor meg visszahőköl és ennyi.Nekem ez nagyon rosszul esett és mérges vagyok rá,szeretnék neki finoman visszavágni nem szó szerint,nem akarom megbántani mert tényleg jófej és nagyon kedvelem de most én érzem magamat kellemetlenül az ő hülyesége miatt.Én 17/F Ő 17/L

2013. júl. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést, és használj több vesszőt, s pontot, mivel alig értelmezhető amit írsz.
2013. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor csak a te kedvedért megpróbálom lerövidíteni:Van egy lány barátom akivel eddig jól kijöttem,de szexről akar velem beszélgetni meg kacérkodik velem,hogy akarom-e vele csinálni, amikor meg komoly szándékkal álltam hozzá akkor meg egyből azzal jött,hogy barátja van meg nagyon hűséges.Nekem ez az egész hülyeség rosszul esett,és én is ki akarok vele valahogyan így tolni csak nem tudom hogyan.

Remélem ez kivehetőbb.

2013. júl. 23. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm hogyan is tolj ki vele?

Kérdezősködj tőle valamelyik barátjáról, ki jön be neki. Aztán aki bejön neki annak elárulod a titkát :D:D:D:D

2013. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 viktor123456 ***** válasza:
Én amikor legközelebb előjönne ezzel, akkor gyorsan az arca elé tolnám a farkam, és mondanám neki, hogy ne csak dumálj csináld. :-)
2013. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!