Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mentek a decemberi PLayIT-re?

Ti mentek a decemberi PLayIT-re?

Figyelt kérdés
Milyen jegyet vesztek? Hány évesek vagytok?
2013. aug. 21. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

21. Hallottam róla, a korábbiakról is, de még nem mentem egyre sem. Valamennyire érdekel, közvetlennek tűnnek az emberek.


Ha mennék, akkor a legolcsóbbat venném szerintem, nincs szükségem ajándékokra vagy extrákra.

2013. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én se voltam még egyszer sem. De csak azért megyek hogy gta 5-öt vegyek akciósan azért vettem 4000-res jegyet mert így le tudom foglalni, mert úgyis hamar elkapkodnák.
2013. aug. 21. 23:14
 3/7 anonim válasza:
Én biztos megyek.
2013. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CsizmasKandrice válasza:
Aha, én szoktam menni, most sem hagyom ki. Csak sima jeggyel, de ott tuti bevásárolok pólókból meg játékokból :D
2013. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akik voltak, írtok egy kis beszámolót? Híresebb Youtube-osoktól láttam videókat, de őket felismerik, odamennek hozzájuk, stb.


Főleg arra lennék kíváncsi, hogy mennyire közvetlenek az emberek egymással, vagy érezhetően ott van az elszigeteltség mindenkinél, mint ahogy a "rendes életben".

2013. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CsizmasKandrice válasza:
Hát, általában az emberek társaságban érkeznek és azokkal is vannak, de azért megy a vegyülés. Versenyeken megismerik egymást az emberek, meg pl. akik valamilyen internetes közösségnek, fórumnak a tagjai, sokszor szoktak oda szervezni találkozót. Szerintem ha egyedül mész is tudsz ott barátkozni, én ismertem meg ott sok jó arcot már ^^
2013. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, köszi. :D


Szerintem ezúttal én is elnézek majd.

2013. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!