Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni Gyopárosfür...

Mit lehet csinálni Gyopárosfürdőn?

Figyelt kérdés

Aug 11-16-ig van foglalva szállásunk, 6 felnőtt, 4 gyerek (2-5-7 évesek). Nem akarunk egész nap a fürdőben punnyadni, milyen szórakozási lehetőségek vannak ott? A Medica-t, és a Mozdonyt ismerem. Érdemes kirándulni valahova? Lesz valami rendezvény abban az időben? Lehet horgászni? (Van élővíz a közelben, leszámítva a körösöket? Hova milyen napijegy kell?)

A netet néztem már, lehetőleg könyékbeliek írjanak! Köszi!


(A moderátornak: szándékosan nem írtam ki a város nevét!)



2008. júl. 1. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elég közel lakok Gyopároshoz (olyan negyed órára bicajjal).Nos,igen,tudtok fürödni (bár erre nyilván rájöttetek:) A honlapja szerint nem lesz rendezvény akkor (legközelebb aug.20-án).Van egy kisebb erdős rész Gyopi mellett (nem a strand területén,hanem mellette),ott tudtok sétálni,szép és hangulatos,vannak vízibicajok is.Élővíz is van,a Gyopárosi-tó,de most épült nemrég egy horgásztó,ahová napijegyet lehet váltani,ha jól olvastam (de nem horgászok,ezért nem tudom,hol kell).Igazából sok kirándulási lehetőség nincs,de mint korábban írtam,vannak erdős területek,ahol nyaralók,és házak is vannak,ott is hangulatos sétálni.(bár sztem egy nap alatt be lehet járni az egész környéket).

Lehet,hogy nem segítettem sokat,szívesebben írtam volna egy halom rendezvényről,meg látnivalókról,de sajnos nincs túl sok.A fürdő viszont nagyon jó,van külön gyerekmedence,a picik biztos élvezik majd,és a csúszdák is zseniálisak:D Jó nyaralást kívánok!

2008. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike!
2008. júl. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!