Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » KPOP fanok, lenne igény egy...

KPOP fanok, lenne igény egy kpop tánccsapatra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Alapvetően nem egy olyan dologról lenne szó,hogy szökőévente egyszer összejövünk páran és akkor valamit csinálunk,hanem lennének konkrét időpontok akár hetente,valami konkrét helyen ahol gyakorolhatnánk 1-2 órát attól függően,hogy kinek mi lenne a legjobb.Közös megbeszélés alapján eldöntenénk,hogy éppen melyik koreográfia jön és akkor azt tanulnánk.Esetleg,ha lenne hozzá kedv akkor covereket is lehetne csinálni.Az lenne a jó,ha nem csak 5-6 ember lenne,hanem kb tíz vagy több és akkor még SuJu táncokat is lehetne venni. :))

Szóval lenne igény egy ilyen csapatra?

Budapesten leginkább.



2013. szept. 12. 23:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
Zalaegerszeg az nem megoldható ugye??:DDDxd
2013. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az sajnos tényleg kicsit messze van xd De,ha ebből lesz valami akkor nyugodtan beugorhatsz,ha budapesten jársz. :DD
2013. szept. 16. 21:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát, engem akár még érdekelne is, csak ott a sok függőben lévő kérdés, hogy hogy, mikor, hol, mennyiért, ki tanítana, vagy közösen tanulnánk meg esetleg mindenki otthon aztán összedolgozzuk, meg a korosztály is lényeges szerintem:)
2013. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igaz,lehettem volna pontosabb. :)

Korosztály gondolom főleg 15-23,24 között,pluszminusz valamennyi,attól függ kit érdekelnek ténylegesen az ilyen dolgok,és ki az aki csak divatból van ráindulva ezekre.

Hely,idő szintén az érdeklődők függvénye(ki mikor,mennyi ideig,milyen gyakran ér rá? meg persze Budapestnek melyik részén lenne mindenkinek a legjobb?-ennek fényében változna persze az is,ha valamilyen árat kell szabnunk a helyért,másik megoldás az iskolai tesiterem,de az eléggé behatárolhatja másoknak az idő/utazás faktort)

Tanulásra úgy gondoltam,hogy főleg együtt tanulnánk,esetleg,ha valaki egy adott koreográfiát már tud akkor ő próbálja összehangolni,tanítani a többieket.Vagy,ha valakinek van kedve akkor előre mehet és taníthatna minket,de alapjában véve a közös tanulás lenne azt hiszem a legáltalánosabb.Meg,ha már egyszer eldöntjük,hogy melyik tánc jön akkor szerintem kb mindenki kicsit rágyakorolna otthon valamilyen szinten,legalábbis én biztosan,és akkor megpróbálnám én vagy egyik barátom leadni a többieknek.Ketten tanulgatjuk most a táncokat szabadidőben,így,ha más nem akkor mi le tudnánk adni az első alapokat,és akkor úgyis kiderül,hogy merre igazodnak a dolgok.

Értelemszerűen nem csak kpoposok jöhetnek és nem beli kikötés sincs.Az jön aki szeretne. :)

2013. szept. 17. 21:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a dolog!:D

Egyszer én is akartam csinálni egy k-pop tánc csapatot de nem igazán jött össze a dolog.

Eddig hogy áll a dolog? Hány ember van már?

2013. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szia :) Engem érdekelne ilyesmi, ha még aktuális. Elkezdődött már az oktatás? lehet még jelentkezni? Hol van/ Hol lesz helyileg? (ha még nincs, akkor csak úgy kb... Buda vagy Pest? esetleg melyik kerület? ) Érdekelne még az ár, idópont, ha még van lehetőség a jelentkezésre :)
2014. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne ha még aktuális :)
2014. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 HyoRin:3 válasza:
Szia^^ én nagyon benne lennék^^ régóta szeretnék egy kpop tánc csapatba tartozni de sehogy sem jött össze .. ha még aktuális akkor annak iszonyat örülnék:) ha lehet egy ötletem szerintem csinálj facen egy ezzel kapcsolatos csopit és linkeld be ide és aki irta h csatlakozna az megteheti és megbeszélnénk^^ lenne pár ötletem:D
2014. júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék!!!!! Szerintem is úgy lenne a legegyszerűbb, ha csinálnánk egy facebook csopit.;)
2014. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 HyoRin:3 válasza:
Jó lenne, de ugy látom már lehet h lemondott róla a kérdező.://
2014. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!