Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Moziba hol kapom meg a 3d-s...

Moziba hol kapom meg a 3d-s szemüveget?

Figyelt kérdés

Randink lesz,még nem voltam 3d-s filmen.

Nem akarok égni:(( hogy nem tudom hol kell kérni..


2013. okt. 7. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Odaadják, de többet kell fizetni
2013. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jegyszedőnél.
2013. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Penztarnal vagy a bejaratnal. De ne parazz mar, ebben nincs semmi ciki.
2013. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És azt kérni kell?

Vagy amikor kapoma a jegyet odaadják maguktól?

mennyi egy 3d-s jegy?

2013. okt. 7. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ahol voltam ott a terem előtt álltak ketten és a kezembe nyomták mint a szórólapot szokták.
2013. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el sirni a bejaratnal, es amikor odamegy a jegyszedo bacsi, akkor panaszold el neki, hogy nincs szemcsid.
2013. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3D-s jegy drágább, de ha randira mentek, akkor javaslom előre lefoglalni, hogy ne az első sor jobb szélére maradjon hely, mert az elég illúzióromboló.

A szemüveget a bejáratnál adják, mozifüggő, hogy pontosan hol. Általában a végén visszagyűjtik, és én még nem tapasztaltam olyat, hogy pénzt kértek volna érte (gondolom a jegyárba van építve). Most a Gravity-re megyünk baráti társasággal az egyetlen imax moziba, és a foglalásnál csillagozva ott volt, hogy akinek nincs szemüvege, az 200 ft-ért vehet. Ilyennel még nem találkoztam, pedig elég sok imax filmen voltam már, meglátjuk. Sok sikert!

2013. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A terem előtt fogják a kezedbe adni, de ha nem vagy biztos a dolgodban menj a tömeg után!
2013. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem is tudtam már azért is lehet égni egy randin, hogy most nem tudod, hol kell átvenni a 3d-s szemüveget. De szép randi lesz abból, ha már egy szemüveg is problémát okoz.
2013. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!