Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kezdhetnék el graffitizni?

Dragonkalo kérdése:

Hogy kezdhetnék el graffitizni?

Figyelt kérdés

Már elég régóta szoktam nézni a graffitiket,tageket a falakon Budapesten amikor utazok,és nekem pl. nagyon tetszenek az igényesebb munkák(nem az ilyen firkára gondolok).Most viszont úgy érzem,hogy én is szeretnék megtanulni,elkezdeni graffitizni vagy akár csak szépen tagelni.

15 éves vagyok(ha ez számít).

Már próbálkoztam papírra kis alkoholos filccel.



2013. nov. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hi, fontos, hogy ne akard elhamarkodni a dolgokat, tehát ne várj pár hónap után sikert, kell 3-4 év ahhoz, hogy egyáltalán megismerd az egészet és utána dől el csinálod e komolyan a dolgot, utána lesz az ember olyan szinten hogy saját stílust tud alakítani meg ilyesmik. Az előtte lévő időkben jelen esetben a kezdetekben a megfigyelés, tanulmányozás és a gyakorlás a legfontosabb. Most annyit tegyél, hogy figyeld tovább a rajzokat, próbáld kiolvasni ha megy jegyezd meg a neveiket meg iylesmi, fotózd le ami tetszik és próbáld meg otthon lerajzolgatni poénból meg iylesmik, találj ki magadnak egy nevet, most már az internetnek hála könnyen utána tudsz nézni hogy használja e valaki azt a nevet amit választottál. Lapon egyszerű betűket próbálj meg rajzolni, ne próbálj egyből nagy stíluskirály lenni meg korszakalkotó újdonságokat belevinni a rajzba csak egyszerű blokk, buborékbetűket rajzolj. Törekedj arra, hogy az éppen friss rajzod jobb legyen az előzőnél. A tegelést szard le, arra fölösleges külön időt szánni, meg nem attól leszel graffitis, hogy szétírod a várost szar tegekkel, mert manapság ez a trendi egy "új graffitisnél". Persze aztis ki kell próbálni csak tudni kell hol a határ. Arra még szerintem ne is gondolj, hogy kannát ragadsz és kiállsz egy falhoz. Esetleg ha tudsz valami elhagyott helyet vagy otthon a garázsra vagy osb lapra megpróbálhatod ha nem sajnálod rá a pénzt. De tényleg a legfontosabb az elején, hogy tisztába legyél ki kicsoda meg mi micsoda, megfigyelés-feldolgozás és minden jön majd magától. És nemárt egy társ akivel együtt csináljátok, de fontos ha már most tudod, hogy hosszútávon nem erre akarod az életed áldozni úgymond, akkor el se érdemes kezdeni, mert teljes embert kíván. Sokan elkezdik, de 1-2 év és abbahagyják és semmi maradandót nem alkottak. Sok szerencsét remélem nem erre a sorsra jutsz hanem van jövőd a dologban. Remélem tudtam valamit segíteni, ha krédésed van nyugodtan tedd fel.
2013. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Kezdd el a szobádban :-)
2013. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köcce a válaszokat :))

De szerintem anyám megbszna ha elkezdeném a szobám falára tolni,szóval maradt az #1 válaszoló tanácsa :D

2013. nov. 2. 20:04
 4/4 anonim válasza:
36%
Akkor legalább dupla élvezet:-)
2013. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!