Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honda NSR 125-ös motorommal...

Honda NSR 125-ös motorommal szeretnék megtanulni egykerekezni. Korábban csak biciklin próbáltam, motoron még sosem. Esetleg valami tipp, hogy hogyan is kezdhetnék hozzá?

Figyelt kérdés
Természetesen csak is forgalommentes területen próbálkoznék.

2013. okt. 29. 21:41
 1/2 anonim válasza:

Kedves Barátom!

Nem tudom mi késztet téged arra hogy egy ilyen szép motort szét hajts azért hogy villogni tudj valakik előtt?

Ha mutatványozni akarsz ne ezzel a motorral tedd.

Lényeg: széria gépekkel nem érdemes ilyen manővereket végre hajtani. Ezeket nem erre tervezték és te is megsérülhetsz.

Amikkel mutatványokat csinálnak azokon gumi, fogaskerék és lánc is speciális, az olajozás is másképpen van megoldva.

Szerintem keress erre megfelelő eszközt -gépet- és ne hívd ki magad ellen a sorsot!

2013. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először is fontos a tökéletes egyensúlyérzék, ha biciklivel próbálkoztál akkor valószínüleg ez benned van. Honda NSR 125-tel szerintem nehezebb, mert elég erőtlen motor. Az egyik régebbi Aprilia RS 125-ös motorommal próbálkoztam, hátra kisebb fogaskereket raktam, 100 Le feletti láncot és egy sport Arrow rendszert a 42 Le és a nagyobb nyomaték miatt. Annyi volt a próbálkozás, hogy 1esbe úgyindultam vele hogy kiemelkedett az eleje és második illetve néha harmadik fokozatig tudtam tartani levegőbe az elejét. A gyakorlás akkor ért véget mikor kegyetlenül hanyott estem vele, ha nem egy AGV GP-Tech sisak van rajtam a fejem szétloccsant volna. Azóta csak simán motorozgatok és nem trükközgetek. Sok sikert hozzá, de csak óvatosan.
2013. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!