Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha halálra...

Mit csináljak, ha halálra unom magam és nem tudok senkivel sem találkozni mert nem ér rá?

Figyelt kérdés
Timit szoktatok csinálni, mit ajánlotok mit csináljak, ha éppen nagyon unom magam de senkivel nem tudok találkozni, beszélgetni..stb..
2013. nov. 17. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom a nemedet, de akkor két részben írom.

Ha lány vagy: menj el vásárolgatni, vagy legalább is nézelődni. Próbálj magadra mindenfélét, nézegess sminkcuccokat. Nézz meg egy jó filmet, ha nem tudod mit, menj fel mozicsillag.hu-ra és nézelődj. Rajzolj valamit, ami eszedbe jut. Olvass valamit, vagy kezdj el írni egy könyvet. Beszélgess a Cleverbottal vagy nyomj be egy zenét és kezdj rá rángatózni (táncolni). Sminkeld ki magad csukott szemmel. Ennyi asszem.

Ha fiú vagy: tölts le néhány játékot. Nézelődj pl az 576 oldalán vagy csak egy játékoldalon és az ajánlott játékokat szedd le. Minecraftozz, vay menj fel minecraft szerverre. Ajánlom a mestermc-t :) Menj plázákba és csekkolj csajokat :D

2013. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget am lány vagyok de nem nagyon szeretek plázába járkálni :s az nekem olyan cicababás :D
2013. dec. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!