Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbit válasszak...

Milyen hobbit válasszak magamnak? Mindenben tehetségtelen vagyok. (bővebb lent. )

Figyelt kérdés

Szörnyű a hangom és a ritmusérzékem is tehát minden hangszerrel és tánccal kapcsolatos kizárva. Nagyon rossz a labdaérzékem és minden sportban béna vagyok. Nevetségesen rajzolok.

Nem túlzok, őszintén mondom.

A tévézést és a gépezést már unom. Barátnőim viszont nem érnek rá mindig. Milyen hobbit tudnátok ajánlani egy mindenben tehetségtelen 14 éves lánynak?


2009. nov. 20. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira bena nem lehetsz. :) Valassz valamit, amihez lenne kedved. (Az egyelore nem erdekeljen, h ugy erzed, bena vagy benne.) Kezd el csinalni, gyakorolj sokat. Amiket irtal, egyik se olyan, amin ne lehetne javitani egy kis szorgalommal, akarattal es gyakorlassal. :) Hajra!!

Ha meg nagyon nem megy, gyujts vmit. Vagy kezdj el csinalni vmit. Karkotok (gyongybol, vagy fonalbol), vagy varrj stb. :)

2009. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első két sor engem is leírhatna kb. Ez alapon mondok pár hobbit, ami engem elfoglal, hátha bejön valamelyik: szeretek például írni. Novellákat teszem azt, aztán ott van a túrázás, vagy ha passzívabb dologban gondolkodom akkor az olvasás, esetleg netezés és számítógépes játékok. Olyan nincs, hogy semmiben nem vagy jó és semmi nem érdekel. :)
2009. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És F/20 voltam.
2009. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
könyvek!
2010. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már találtál valami hobbit magadnak? úgy gondolom, hogy már 16-17 éves lehetsz. a mikroszkópok csodás élményeket tudnak adni.
2012. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovaglást érdemes lenne kipróbálnod.
2016. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!