Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Szirmai Gergely...

Mit gondoltok Szirmai Gergely gameplay csatornájáról?

Figyelt kérdés
Sokan pozitívan fogadták, sokan ócsárolták, valamint Covery egy negatív de korrekt kritikával illette. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. nov. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most is jó, de lassan a legjobb magyar gamer csatorna lesz :) Azt a Covery-s videót linkelnéd ?
2013. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem video, a Facebook oldalára posztolta, még az első két Game Day Iroda videó megjelenése után. Kicsit hosszú,de olvasd végig ha érdekel.


Mérges vagyok. Mérges és értetlen.

Tegnap megnéztem a várva várt Szirmay Gergely által fémjelzett gameplay csatornát és az első gameplay videót.


Hosszú percekig gondolkoztam, hogy irigy vagyok, vagy mi a bajom? Miért nem tudok örülni neki? Hiszen Szirmay Gergőt nagyon kedvelem és a kezdetektől követem. Hát akkor meg mi a probléma?

Nem is jöttem rá estig, csak forgolódtam azzal a kellemetlen érzéssel, hogy nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek.


Aztán ma reggel kocogás közben a friss levegőn megvilágosodtam.


Ugye az egész csatornát egy elég jó marketing övezte, még hvg cikk is jelent meg. Nyilván Gergőéknek sok közük nem volt ehhez, azon kívül, hogy felépítette a Hollywood hírügynökséget, ami már önmagában is elég komoly eredmény. De a lényeg, hogy nagyon várta mindenki aki egy kicsit is gamernek vallja magát, hiszen Szirmay Gergely nevével van fémjelezve.


És jön a videó.

Összegzem mi jött le nekem. Gergő továbbra is nagyon jó fej, továbbra is szerethető és baromira azt gondolta hogy a gameplay csak annyi, hogy leülök a játék elé és dumálok.

Félre teszem minden tiszteletemet,de meg kell hogy mondjam ez sértő.

Sértő azokra nézve akik több éve űzik ezt a műfajt és sértő azokra nézve is akik Hollywood-ról jöttek át, röviden akik felnéznek Gergő munkásságára és már van egy elvárásuk. És akkor kapjuk ezt.

Kapják ezt a hozzáállást ami tudom hogy nem tudatos, csak az érzés van benne. Gameplay-t készíteni mindenki tud.


Nem Gergő, nem tud mindenki, illetve úgy hogy szórakoztató legyen úgy semmiképpen. December 20. lesz a nap amikor 3 éve videózom és el kell mondjam, legalább félmilliószor találkoztam már ezzel a hozzáállással,de nem érdekelt. Nem érdekelt, mert tudtam hogy kissrácok, amatőrök, kezdők, kötekedők mondják ezt, gameplayt készíteni mindenki tud, hiszen csak annyi, hogy leülök a kamera elé, bekapcsolom a felvevőt és dumálok. Hát most végérvényesen kiderült, hogy nem ennyi a gameplay.


De akkor miért is hergelt fel annyira, hogy a többé kevésbé inaktív csatornám üzenőfalára kiírjam ezt a hosszú posztot.

Hát pontosan azért, mert Gergő ezt te nem engedheted meg magadnak. Tudom, hogy ingyen csinálod és tudom pontosan hogy mekkora energiát fektetsz be minden videódba és tudom jól, hogy mennyire nem jön vissza az az energia,de ezt így nem lehet és nem szabad csinálni. Neked nem. Egy kezdőnek ez elmegy, még azt mondanám szép próbálkozás,de neked?


Akinek több adatott, attól több is váratik el.

Hol van az ötlet? Hol van a kreativitás?

Ezzel a videóval (és most szándékosan túlzom el a dolgot, csak hogy drámaibb legyen), te megsértettél engem és minden évek óta tevékenykedő gameplay videóst.


Ha nem tudsz nálunk jobb minőséget előállítani, akkor ne csináld. Tőled a minimum hogy jobb vagy, más nem engedtetik meg. Legalább is az én szememben semmiképpen. Hiszen csak a potenciál elpazarlása. Persze első videó, meg minden,de ezt most komolyan elhisszük? Tényleg e mögé bújunk? Nem az első videónak kellett volna a legnagyobbat ütnie? Nem az első videó kellett volna hogy a leg Szirmay Gergősebb legyen?


Írhat róla akármilyen médium, lehet akármekkora hype is, de idézném Yoda szavait: Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!


Gergő, ez tőled édeskevés.

2013. dec. 11. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pffff, szerintem nagy hülyeség amit írt, az első pár videó tényleg nem volt túl meggyőző, de már most (alig 1 hónap alatt) nagyon sokat fejlődött, mi lesz itt egy fél év múlva ? Szerintem Övé lesz a legjobb gamer csatorna.....
2013. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek a gameplay-hez és ezért nem is okoskodok. De végigolvastam a kisregényt, és az a baj vele, hogy nem ismerte az előzményeket, ugyanis mióta létezik a Hírügynökség visszatérő kérdés, hogy mikor lesz gameplay csatornája Gergőnek. Szerkesztői nyomásra meg is alkotta, de az elejéhez képest már látszik, hogy a kritikai és szakszerű részét nem is ő, hanem Imi csinálja, pont azért, mert tudja, hogy ő nem ért úgy hozzá, mint ahogy kéne ahhoz, hogy el tudja vinni a hátán ezt a csatornát.
2014. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gamepaly felépítése ott bonoylult volt. Inkább CsontiGameing ^^

(Egy amúgy H.H rajongó)

2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!