Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért fontos a mai világban...

Miért fontos a mai világban kb. mindenkinek, hogy ha kapcsolatban van valakivel azt egyből megossza Facebookon?

Figyelt kérdés
Szerintem a kapcsolatokat manapság a Facebook teszi tönkre.Eddig az összes párom ki akarta tenni Fb-ra hogy együtt vagyunk. Ez szerintem hülyeség. Nem attól szeretsz valakit mert kiraktam egy közösségi oldalon hogy kapcsolatban párja XY. Ti hogy gondoljátok?
2013. aug. 22. 14:43
 1/1 Lord Keri ***** válasza:

Az ember, ha párkapcsolatba kerül általában büszke a párjára, és ezt az élményt szereti, vagy szeretné megosztani az ismerőseivel.


Mint ahogy egy nyaralás fényképeit is sokan egyből feltöltik vagy egyéb helyeken történt eseményeket. Szerintem ez egy szintig teljesen normális. Az exhibicionisták minden pillanatukkal ezt teszik, na az már beteges...


Szerintem se nem rossz se nem jó, valaki így gondolja és van aki meg úgy, ahogy te, hogy senkinek semmi köze hozzá. Nem gondolom, hogy ez bármilyen kapcsolatot tönkretesz. :)

2013. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!