Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Blogírásba kezdtem és érdekeln...

Blogírásba kezdtem és érdekelne, hogy mit gondoltok az első komolyabb irományomról? Kérlek titeket, hogy ne vicceljétek el a dolgot, csak komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban felnőtt válaszolók véleményére vagyok kíváncsi.Olyanokéra,akik kellő tapasztalattal rendelkeznek család,gyermek és egyéb komoly dolgok terén.


2009. nov. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egész jó,de talán egy kicsit rövidebb is elég lett volna.Nem éreztem,hogy minden sornál odatapadok a monitorhoz.
2009. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,legközelebb rövidebbre fogom a mondandómat...elkapott a hév :)

Örülök,hogy elolvastad!

2009. nov. 27. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most kíméletlen vélemény következik:


A betűk színe nagyon nem megy a választott sablonhoz. A sablon sem túl jó, de az még "elmegy". Ezeket lehet ám szerkesztgetni, változtatni rajta kicsit, testre szabni...


A betűtípus sem az igazi. A tördelésre is érdemes odafigyelni és legyen sokkal rövidebb! ennyit nem fog senki elolvasni.


Egy blog elsősorban szórakoztat. Legalábbis az elvárás ez... Ezt viszont rövid, lendületes posztokkal, képekkel, integrált videókkal lehet elérni.


A gondolatok amiket leírsz jók, tartalmasak, de ilyen formában nehezen emészthetők.

Írhatnád az érzéseidet a tesóddal kapcsolatban, nem a gondolataidat.

ha előre megfogalmazod a végkövetkeztetéseket, akkor az olvasónak már nem lesz meg az az élménye, hogy ő tegye ezt hozzá egy komment keretében. Elég, ha sejteted csak a konklúziót.


Sokszor nem hagysz szóközt a vessző, vagy a pont után. Ez elég zavaró sztem.


Én már két éve írok jól-rosszul blogot, ezért mertem kicsit részletesebben is elemezni. ;-)


Ez azonban ne szegje kedved! Van értelme csinálnod.

hajrá!

2009. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy a blog.hu kicsit jobb supporttal rendelkezik, és nagyobb is a közösség.
2009. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő véleményt!Igyekszem megfogadni a jó tanácsokat! :)
2009. nov. 28. 11:42
 6/7 A kérdező kommentje:

Annyi véleményt szeretnék még hozzáfűzni, hogy szerintem nem kell feltétlenül egy blognak a vidámságról szólnia. Nem mindenki kezd azért blogot írni, hogy muszájból szórakoztassa az olvasóit. Én például segíteni szeretnék azoknak, akik belül őrlődnek a problémák miatt...Ezeket a komoly dolgokat nem írhatom le egyszerű vidámsággal. Pl. a következő írásomban azoknak a fiataloknak szeretnék segíteni, akik valamilyen erőszak áldozatai. Ilyen témába hogy csempészhetnék vidámságot? Mert szerintem sehogyan...És nem is szeretnék.

Ettől függetlenül örülök a tanácsoknak, tényleg van, amelyiknek hasznát veszem.

2009. nov. 28. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

ok, el fogom olvasni! ;-)


vidámság =/= szórakoztatás.

2009. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!