Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátommal creepypasta...

A barátommal creepypasta kerestünk és megtaláltuk a smile dog-ot mi történik a megnézed a képet?

Figyelt kérdés
Ja és a suicide mouse ha megnézem a videót mi történik légyszi válaszoljatok
2013. nov. 15. 16:53
 1/7 Kinucc ***** válasza:
100%

Elvileg, ha megnézed a Smile Dog.JPG-t akkor álmodban meg fog jelenni és azt , fogja folyamatosan mondani neked , hogy :"Spread the world" ami azt hiszem, azt jelenti , hogy "Terjeszd szét a világon!" mármint arra kér, hogy mindenkinek mutasd meg a képét, és addig fog téged üldözni álmodban amíg öngyilkos nem leszel.Amúgy Smile szerintem egy cuki kutya, hasonló külsejű ,mint az én kutyám :)

A suicide mouse-ról nem tudok semmit sajnos.Bocsi,remélem azért valamilyen szinten hasznos volt a válaszom.

2013. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik osztálytársam megnézte a smileydog-ot, és utána fájt a feje...

A Suicide Mouse pedig egy nagyon érdekes video... Ha megnézed, furán fogod elvileg érezni magad, mert az agyadban hat valami... Á, nem tudom normálisan elmagyarázni. De ehhez valamilyen szinten hinned kell benne.

2013. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én már megnéztem a Sucide Mouse-ot, de nem történt semmi.
2014. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AskMe válasza:
100%
Én nem küldtem tovább a Smile Dogot, és nem jelent meg álmomban...A Suicidemousetól sem lesz semmi, nyugi...
2014. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CM_PUNK_2014 válasza:
100%
Az eredeti smile dog eltűnt nem lehet megnézni mindenhonnan le van tiltva a 100%osan eredeti kép akik megnézték életükük utolsó napjaiban azt mondták róla hogy olyan volt mint az ördög szemébe nézni de már sajnos nem tudnak mesélni mert mind halottak a pasta ennyi a valóság alapja attól függ mennyire hiszel benne amugy hogy mosolyog egy kutya?
2014. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megnéztem a smile dogot,de nem történt semmi :D

A suicide mouseot még nem láttam...

2018. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lacagyerek ***** válasza:
100%
Így van , akár hol keresed a smile dog képet nem fogod megtalálni az eredeti képet mivel valamilyen szinten minden képen változtattak valamit a történet szerint azért mert sok öngyilkosság kapcsolódott a képheg (de hogy ezt hogy a rákba kódolták le azt ne kérdezd :D ) A suicide maus-t én megnéztem de azon kívül h 20 éves léttemre alig birtam elaludni -úgyhogy tanulj mások hibájából és ne éjszaka nézd meg, csak megjegyzem-nem történt semmi legalábbis még ;) valahogy azok a hangok amik benne vannak nekem rohadt ijesztőek voltak és napokig a fejembe voltak. Megjegyzem egyébként a smile dog mögötti történet (creepypasta) szerintem egy tök jól összerakodt dolog. A suicide maus meg egy elmebeteg dolog de a hatást eléri :)
2018. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!