Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mihez kezdtek, ha kiderül,...

Mihez kezdtek, ha kiderül, hogy egyedül kell töltenetek otthon a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Légyszi, nem szeretnék dicsekedős embereket hallani, olyanok tanácsát várom, akik hasonló helyzetben vannak. Az utóbbi években mindig a barátnőimmel töltöttem a szilvesztert, együtt buliztunk. (Nekem csak néhány barátom van, elég zárkózott vagyok sajnos.)

Szóval most mindenki máshol bulizik (fősulis/ egyetemi haverokkal) és valahogy engem itt hagytak egyedül és nagyon rossz lesz a szilveszterem így magányosan :(

(Megelőzve a kérdést: igen én is most kezdtem el egy főiskolát de nincsenek barátaim, akikkel bulizhatnék.)

Persze nem őket okolom, nem az ő tisztük engem istápolni, ha már ilyen béna vagyok, hogy nincs egy barátom sem. Vagy rosszul fogom fel a dolgokat és igenis illene felajánlaniuk, hogy meghívnak a bulijaikra?


2009. nov. 30. 23:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy:)Na nembaj majd gondolok rád amikor a hatodik virslit eszem miközben Sas Jóska elcsépelt vicceit hallgatom:)
2009. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
volt... de beteg is voltam. :(
2009. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ah9ta mi tortent?
2016. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!