Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dr. Bones...

Mi a véleményetek a Dr. Bones című sorozatról? És azt illető Kathy Reichs könyvekről?

Figyelt kérdés

A véleményetek érdekelne róluk.

És hogy miben különböznek a könyvek a sorozattól. Melyik a jobb?

Meg hasonlók


2009. dec. 1. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A könyvet még nem olvastam, engem is érdekelnének a vélemények. Viszont a sorozatot nagyon szeretem, vicces és érdekes :)
2011. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A könyv nagyon jó. teljesen reálisan mutatja be a nyomozást néhol sokan durvának találják de szerintem nem az. Máshonnan közelíti meg a dolgokat mint a sorozat de akkor is jó.
2012. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádom a sorozatot (az élet iróniája, hogy a vezetéknevem Brennan XD)!! A könyvek élvezetesek, könnyen olvashatóak és izgalmasak!!! De nem egyformák. A könyvbeli Brennan sokkal emberibb (amúgy a könyvben katolikus míg a filmben ateista). A szerplők semm ugyanazok, Andrew Ryan a könyvben Seeley Booth. De mindezek mellett ha valaki megkérné, hogy válasszak, melyiket szeretem jobban, NEM tudnék!!!
2013. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Míg a sorozatban Brennan csak később lesz házas és egy helyen dolgozik

Addig a könyvben elvált van ég felnőtt lánya és 2 város között ingázik

2020. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!