Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek fontos ismerkedés...

Fiúk! Nektek fontos ismerkedésnél, hogy a lány milyen zenét hallgat, esetleg, hogy hasonló-e az ízlésetek?

Figyelt kérdés

van, aki ez alapján választ párt, mint pl. néhány rocker-metálarc? :D

17L



2014. jan. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem fontos.

De azért ne legyen emo/bieber/gaga imádó, az sokat rombolna az összképen. De jó csöcsökkel azt is tudná kompenzálni.

2014. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen de előnyös:)
2014. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felőlem Gagát, Directiont és NyanCatet is hallgathat. Amíg nem ugatja le az Én kedvelt zenei műfajomat, nem oszt, nem szoroz.
2014. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem mindig tükrözi a zenei ízlés a belsőt, de gyakran igen. nem fontos, de ha nagyon pop-sablonmetáldiszkó vagy beskatulyázott irányba megy el, akkor okozhat fennakadást. meg van még pár irányzat/előadó amit ki nem állhatok, és rendszerint a hallgatóik sem az én stílusom.


tehát van valami kapcsolat közte, de nem ez a legfontosabb dolog, amit először megkérdezek.


skat hallgatsz azért kérdezed?

2014. jan. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, nem hallgatok ska-t, a nevem sem ska ggirl, hanem skag girl (Irvine Welsh egyik könyvcímére utalva) :D amúgy nem fontos az én zenei ízlésem, nem az a kérdés oka :)
2014. jan. 18. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam a power metal jön be (Helloween-nel az élen), a csajom ennél visszafogottabb rockot szeret, de ha tucctuccot hallgatna, valószínü szóba sem álltam volna vele kapcsolatról.
2014. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy időben sok adatlapot elolvastam, kevés kivétellel egyfolytában rockerekbe meg metálosokba futottam bele, ez pedig nem az én stílusom. A bugyuta pop az én világom. Nem feltétlenül kell ugyanazt szeretnünk, de azért legyen néhány olyan szám amit mindketten bírunk. Részemről a fentin túl még sokmindent meghallgatok, csak az ismereteim nem teszik lehetővé átfogó stíluskép leírását. Szóval sok esetben tudom, hogy kva jó a zene, de nem tudom milyen stílus. :D
2014. jan. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!