Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek egyedi/jó/rossz...

Szerintetek egyedi/jó/rossz ötlet assassinnak öltözni farsangkor?

Figyelt kérdés
nem jutott jobb eszembe, és ez elég jónak tőnt, szerintetek?

2014. febr. 19. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet!! Én is először ilyesmire gondoltam, de végül kitaláltak egy témát...

Nem hinném hogy más is így öltözik, szóval egyedi is!! :)

2014. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

teljesen egyet értek az előzővel, ez jó ötlet. :)

és ráadásul nem hiszem, hogy sok az összeállításával babrálnának;)

2014. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :)
2014. febr. 20. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Végül annak öltöztél be? Ha igen, akkor honnan szereztél jelmezt? Kíváncsi vagyok mert jövőre én is ilyesminek szeretnék beöltözni :)
2014. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen annak, már több kérdést felttettem mi legyek stb. A jelmezt házilag készítettem, azaz, hogy nem egedül, hanem anyukám segitsegevel aki egy csomot faradoott emiatt, de vegul meglett es hatalmas sikert aratott.
2014. febr. 25. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült! Reméltem, hogy lehet valahol venni, de akkor majd én is szenvedhetek vele.. :D
2014. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a neten láttam pár tényleg jól kinéző Ezio ruhát, azoknak az ára 90,000 forint körül lebeget :) szoval en szenvedessel is es egy kis segitseggel kellett elkeszitsem de sok osztalytarsamnak igy is nagyon tetszett, sot meg dijat is nyertem
2014. febr. 25. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ennyit nem fogok én sem fizetni érte! Akkor ügyesen megcsináltad! Remélem majd nekem is sikerül. :)
2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sok szerencsét hozzá :)
2014. febr. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!