Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne hagyjam...

Mit csináljak, hogy ne hagyjam félbe mindig a történeteimet?

Figyelt kérdés
Eszembe jut egy nagyszerű ötlet, elkezdem írni a könyvemet, tartok nagyjából a negyedénél, erre eszembe jut egy másik ötlet és már nincs is kedvem befejezni a könyvemet, mert újat akarok kezdeni. Először próbáltam befejezni, de esélytelen volt, mindig ott motoszkált a fejemben, hogy nekem ennél van egy jobb ötletem. Aztán később rájöttem, hogy nem szabad új ötletre gondolnom, de valahogy mégis egyszerűen csak kipattan a fejemből. 13/L

2014. márc. 8. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leírod az épp eszedbe jutó ötletet vázlatosan, és folytatod tovább a félbehagyott könyvet. De szerintem sokkal több értelme lenne, ha inkább novellákat írnál, azok rövidek, és be tudod fejezni az egyiket, mire eszedbe jut egy másik, ráadásul ha valami elkészül legalább, akkor már meg lehet állapítani, van-e értelme tovább írogatnod.
2014. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen minden kistini "könyvet ír". Ha nem ragad magával és nem tudod befejezni, akkor ne erőltesd vagy tedd el későbbre. Gondolom egyik se egy hű de eredeti ötlet, hanem a saját fantáziád szerint alakított sablon. Azok meg unalmasak.
2014. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát persze, 13 vagyok attól már sablonos 1d b_zi fanfiction sablonblogokat írok. Ez a baj... Nem velem van a baj, hanem azokkal, akik egy kategóriába sorolnak minden 13 évest, mert a többség sablontörténetet ír. De hát persze, nem láttad, hogyan írok, de már eldöntöd, hogy sablon. Ez olyan, mint hogy valakit nem ismersz, de állítod róla, hogy sz_r. Ilyen ez a mai társadalom. Köszönöm szépen a semmit.
2014. márc. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!