Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek "gyerek-színész...

Hogyan lehetek "gyerek-színész" 14 éves vagyok! Tippek/Ötletek? Mit kell tennem, hogy színésznő legyek?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy mi lehetnék, és a színészet áll hozzám legközelebb. Tudom, hogy jól csinálom, plusz társaságban folyamatosan utánzok, illetve előadok.%évig jártam zene suliba fuvola/szolfézs/ének

2014. márc. 17. 16:59
 1/1 Törpesünis válasza:

Szia!

Fontos hogy képzett legyél,legyen tapasztalatod,hisz a rendezők profikkal szeretnének dolgozni. Ha még nem vagy gyakorlott ajánlom hogy jelentkezz az iskolád színjátszó szakkörébe vagy keress egy megbízható ügynökséget. Ezek mellet próbálj meg kis statiszta szerepekben szerepelni és gyakran látogasd a színházat.

U.i:Pontosan milyen színésznő szeretnél lenni? Pl. Filmszinész stb.

2017. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!