Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó vagy rossz? (a kérdésed rövid)

Jó vagy rossz? (a kérdésed rövid)


2014. ápr. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajt!
2014. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
normális válaszokat lègyszíves...
2014. ápr. 11. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajt!


nova13 te meg ne spammeld tele az oldalt a kérdéseddel. (Ne írd ki még ugyanezt 100x!)

2014. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy énektanár valóban sokat fog segíteni rajta. Meg az is ha bátrabban és tisztábban énekelsz. Nagyobb hangterjedelem sem árt, de ezeket mind fejleszti az énektanár meg a gyakorlás. Amúgy szerintem nem a legjobb (egyenlőre, de ez természetes), de ha dolgoztok a hangodon és összehasonlítod ezekkel a felvételekkel, akkor lefog esni az állad szerintem a különbségtől. Ez ember elfogult magával szemben, van aki elvakultan jónak hallja (vagy kevésbé rossznak) és van aki örök pesszimistaként csak a rosszat hallja. Nagyon ritka aki magával szemben objektív tud maradni (van ilyen??). Szerintem ez így elég gyenge, de egyértelműen van benne lehetőség és a tanárral majd előhozzátok!


Én is kb annyit értek az énekhez, mint a megasztárban (és társaikban) a zsűri, szóval ne vedd készpénznek amit írok és kérd ki egy hozzáértő véleményét, mint pl egy énektanár. Szívesen megfog hallgatni, akkor is ha nem jársz hozzá hivatalosan és elmondja a véleményét aztán utána iratkozz be hozzá.


Ja és persze nefeledd: nem jó vagy rossz, SAJT!! (első voltam)

2014. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!