Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy hivassam meg magam buliba?

Hogy hivassam meg magam buliba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
megkérdezel valakit aki megy abba a buliba, hogy nem vinne-e el magával?
2009. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha azért kérdezed, mert nem vagy kívánatos személy akkor sehogy, mert kellemetlenül éreznéd magad szerintem meg ők se szívesen látnának, ha meg más okból kifolyólag (leírhatnád, hogy mi okból kérded :) ) akkor egyszerűen kérdezd meg h hol, mikor lesz? És mehetnél-e..
2009. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ok általában az, hogy amikor dumálunk, hülyéskedünk, mondjuk suliban, akkor tök jól elvagyunk, de amikor privát programokról van szó (pl mozi) nem igazán jutok eszébe senkinek. És most hogy itt a szilveszter nem akarok itthon maradni
2009. dec. 21. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor tart te egy bulit. abban biztos ott leszel:D és sokakat meghívhatsz.

BÚÉK

2009. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: tart=>tarts
2009. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem akar meg akart volna hívni buliba akkor már megtette volna, lehet, hogy mégse annyira bírnak vagy valaki a társaságból döntött úgy, hogy téged kihagynak.

Inkább ne hivasd meg magad, majd egyszer csinálj házibulit és hívd meg azokat akik a haverjaid, akiktől elvártad volna hogy elhívnak és aki nem jön el és nincs semmi elfogadható indok rá az lesz a hunyó.


Engem se hívot senki se idén, se tavaly, mégse hivatom meg magam.

2009. dec. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!