Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen felelsz vagy mersz...

Milyen felelsz vagy mersz feladatokat ismertek? Esetleg tudnátok mondani osztálykirándulásra kisebb szívatásokat, vagy más játékokat is?

Figyelt kérdés

Június elején megyünk 2 napra osztálykirándulásra, Balatonfüreden lesz a szállás. Három barátommal (2 fiú 2 lány leszünk) felelsz vagy merszezni fogunk, tudnátok mondani olyan feladatokat, amik nem durvák? Kilencedikesek vagyunk. Valamint, ha esetleg tudnátok mondani más játékokat (pl. én még sosem), vagy enyhébb, kivitelezhető szívatásokat, megköszönném! :) Napok óta nézelődök gyakorin de a nagyja kilencedikesekhez képest durva, vagy hogy mondjam. :)

A szállás: [link]



2014. ápr. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ott majd biztos megjön az ihlet. Nem nagyon gondolkoztam el, olyasmik ugrottak be, hogy a fiúk pl. odamehetnek egy lányhoz leszólítani és mondani valami szöveget, amit ti döntötök el, vegyenek fel egy női pólót pl. és menjenek körbe a szálláson vele, ilyesmik.


Valami abszurd hülyeség jusson az eszetekbe, ami nem túl durva, de mégis kínos/vicces/nem hétköznapi lehet.

2014. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges kérdések:

-kivel sétáltál utoljára kézen fogva?

-ha a világon bárkivel csókolózhatnál ki lenne az ?

-mi volt a legnagyobb hazugság, amit életedben momdtál?

-mi a legjobb barátod legrosszabb tulajdonsága?

-kit utálsz legjobban a suliban?

Lehetséges feladatok:

-zuhanyozz le hideg víben!

-fuss körben a szobában/udvaron lányok:melltartó,bugyi fiúk:alsógatya

-hívj fel egy fiút/lányt és híd el moziba ál néven

-nyald fel a parkettát ötször

-a fiúk sminkeljék ki magukat és szólítsanak le egy fiút

Ennyi jutott az eszembe remélem segítettem.

U.i.én is kilencedikes lány vagyok szóval szerintem nem durvák.:)

2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindkettőtöknek ment a zöld kéz! :) :D
2014. ápr. 21. 20:44
 4/8 anonim válasza:
93%

Merések:

- egyél kiskanállal fahéjt ( ez a fahéj kihívás, borzasztó tud lenni xD )

- hagyd, hogy bajuszt rajzoljanak az arcodra esetleg összenőtt szemöldököt vagy ilyesmit :D

- ordibáld ki az ablakon, hogy: SEGÍTSÉG, TELJESEN MEGŐRÜLTEM!!


ez a három jutott eszembe hirtelen :DD

2014. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaj ezek jók köszönöm :DDD
2014. ápr. 28. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1.fogkrém a cipőbe2.ragasztó a kilincsre3.bors a sebkendőre4.hagyba a párna huzatába5.Hideg/meleg megcserélni a csapon6.öszerajzolni a fejét este7.hab a fejére este v a kezére8.viszketőpor (leirná valaki hogyan kell késziteni csipkebogyó nélkül, azért mert márn nincs csipkeb.)9.telefonos szivatás (ismerősökkel)10.plüsskacsa alá telefont rakunk hápogo csengőhangal és megcsörgegyük valaki előtt11. Viaazal felirni a fürdőben a tükörre h szabadits ki v valami hasonlót12.csillagszóróbol a port a padlóra önteni meggyujtani este és ordibálni h tüz van13.beöltözni szakatt ruhába kimenni az erdőbe, elrejtőzöl, egy haverod odavezeti az áldozatot es te megijeszted14.rázóstollat nyomsz az arcához miközben alszik és feje fölé akasztasz egy vödröt, deszkát stb.. h be is vágja a fejét15.hashajtót nyomni a kajájába és a wc papirt bedörzsölni paprikaporral (csípőssel)16.alufólia a véccére.

Nem tudom hogy ez neked menyire durvák.

Felelsz vagy merszre : nyalja meg a sajá4 könyökét v a hasát:)

Töltsetek egy cipőbe valamit és igya ki

Ruhástul ugorjon bele a vízbe (nem tudom mien közel vagytok a balcsihoz)

Hívjátok fel az egyik haverotokat álnéven és rendeljetek tőle pizzát v valamit


Játékra ajánlanám a Bang ot és pókert

2014. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Merés:

Csináljatok rúzsból szájnyomokat az egyik srác arcára (akár 2 merést össze is lehet vonni. Az egyik lányt, viccesebb variációba fiút rúzsozzátok ki, és meg kell puszilnia a srácot úgy, hogy rúzsnyomokat hagyjon az arcán.)ezek után küldjétek körbe az osztályban, hogy mindenki lássa :D

2014. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaaj ezt a rúzsosat 10000% hogy megcsináljuk, de a többi is nagyon jó, köszönöm ^^ :DD
2014. ápr. 30. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!