Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első fesztiválozóként mire...

Első fesztiválozóként mire számíthatok? Adtok tippeket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fesztivalra mesz? Hany napra? Bovebb informacio?
2014. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy buli, a VOLT fesztre, 1 napra. Főleg a 30 STM koncert miatt:)
2014. ápr. 21. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem kezdő fesztiválozóként, eléggé kiábrándító volt, csomó részeg külföldi, tömeg. De attól függ hány éves vagy, és mennyit szoktál szórakozni járni. Amúgy ha barátokkal még, nagyon nem lehet rossz.
2014. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem fiatal vagyok a mezőnyben, 15 éves. És a bátyámmal mennénk, aki 21. Nélküle Anyuék még nem engednének el, meg már sok helyen voltunk együtt és jól éreztük magunkat. Aztán később mehetek barátokkal is...
2014. ápr. 21. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Em fiatalabb voltam nalad az elso fesztivalomkor :) en szulokkel mentem. Ha birod a tomeget, jol fogod erezni magad :) a 30STM-en biztos sokan lesznek, amig nem kezdodik, addig meg korul tudtok nezni :) vigyel magaddal penzt, de ne sokat. A ruhad olyan legyen, amit nem sajnalsz ha piszkos lesz, mivel szinte biztos, hogy leontenek piaval. Vigyel telefont is, de szerintem erdemes valami gagyibb féltéglába berakni a SIM kartyat, igy nem nagy gond ha ellopjak (bar ha vigyazol ra es nem mutogatod akkor nem lesz gond a markasabb telefonnal sem) vigyel pulcsit, ha este is maradtok, hatha hideg lesz. Remelem tudtam segiteni, erezd jol magad ;)
2014. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sok hasznos információt kaptam:)
2014. ápr. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!