Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PlayIT-en mit csináljon...

PlayIT-en mit csináljon egyedül egy lány?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom micsoda ez de a nevéből következtetve gondolom játszanod kéne rajta :D
2014. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért mész egyedül te jóisten...
2014. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Első A PlayIT-n mindenféle új konzolt és társaikat, játékokat lehet megnézni kipróbálni. nagyjából ez lenne a lényege :D Mondjuk biztos, hogy nemleszel egyedül lány, csak keress kutass, vagy menj el olyannal akivel el is volnátok :D
2014. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat a baratnoim nem jonnek el, mert nem erdekli oket... Es nem fogok valami irritalo tagot magam melle szervezni, csak azert hogy ne egyedul legyek.
2014. ápr. 22. 21:53
 5/8 Damien001 válasza:

(már egyszer elküldtem de nem tette be)


A bejáratnál ismerkedj össze az előtted/mögötted állókkal úgyis órákat fogtok várni! Ha jófejek később csapódhatsz is hozzájuk.


Ha nézel videósokat menj oda hozzájuk pár szót váltani vagy fotózkodni (bár a sor kivárása is jó kihívás)!


Próbálj ki játékokat konzolokat!


Ülj be előadásokra


Ezen kívül is lehet még sok-sok mindent csinálni bár bevallom még nem voltam egyszer sem. Úgy tudom van programfüzet, tanulmányozd biztos találsz valami érdekeset!

2014. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 wapo válasza:

Ha téged érdekel akkor egyszerű.

-Kérdezz.

-Beszélgess.

-Ismerkedj.

-Érezd jól magad.

Gondolom azért mennek oda a többiek, mert őket is az érdekli ami téged. Ha meg két ember között van közös érdeklődési pont akkor már van miről beszélgetni. onnan meg már megy minden magától. Lehet ott találod meg azokat a barátokat, barátnőket akikkel ezután fogsz találkozgatni.

2014. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyere el velem. :D
2014. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Rázzad a popsit úgy mint ők a vidiben :D

v: https://www.youtube.com/embed/lrnpQJE51Dg

2015. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!