Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem vicces...

Mondanátok nekem vicces történeteket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan történetekre vagyok kíváncsi, ami veletek történt, és nagyon-nagyon vicces. Mondjuk barátotokkal, is történhetett(szóval az előző megnyílvánulásom felesleges volt)és szerintetek humoros.

2014. máj. 24. 21:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nekem nyugodtan írhatsz. :)

Akár privátban is. Bármilyen régi/új sztori jöhet. :)

2014. júl. 13. 20:18
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

ez pont ma történt az osztályban (nyelvtanon)tanár kérdi :"Most ki a napközis tanár? Erre a 2 napközis osztálytársam felemeli a kezét mindenki röhögött a tanár sem birta annyira röhögtünk h a tanár sirvafakadt

Ez is ma történt :Megvagyok fázva és angolon akkorát tüsszentettem h a tanár annyira megijedt hogy 5 percig meg sem mozdult csak fogta a melkasát mindenki dőlt a röhögéstől

Egyszer egyik szümetben az egyik osztálytársam kihozott egy babzsákot és avval játszottunk h a fiuk elveszik a lányoktol meg forditva én kergettem az egyik fiut aztán látom h a barátnőm ki van terülve a földön és felsegítettem tisztára lemorzsolta mindenét de amikor hazaértem és eszembejutott összecsuklottam annyira röhögtem

Barátnőmnek vannak lovai és kitaláltuk h elmegyünk lovagolni szépen ment minden aztán mitlátok? hogy a lova rúgott egy nagyot a hátsó lábaival a levegőbe a barátnőm megijedt előrecsuszott és leesett a lórol

Matekon az osztály nagymenjő mondja :Tanbá elismételné nemhalottam"Erre a tanár :Mér nem figyeltél,oszt.társ:röhög mint egy őrült és nekiesett fejjel a melette lévő szekrénynek röhög az osztály a gyerek felül kérdezi a tanár:Te ilyenkor beteg vagy?oszt.társ:igen XDDD

ha eszembe jut még irok

2014. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
utolso vagyok csak azt irtam en a tobbit meg az elso valaszolo
2014. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
1-es valaszolo ezek nagyon jok😂
2017. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!