Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak itt művész palik? (...

Vannak itt művész palik? ( zenész, festő, író, stb. ) Ha te az vagy, légyszi kuksizd meg a kérdés! :D

Figyelt kérdés
Írni szeretnék egy történetet, de ahhoz a szereplőknek valósághűnek kell tűnniük. Szóval.... Milyenek vagytok? Beszédes? Sok barátotok van? Szeretnek titeket? Vagy ti is, mint én, kicsit álmodozóak, nem túl beszédesek, visszahúzódóak vagytok? El vagytok szállva magatoktól? Harciasak vagytok? Ilyenekre gondoltam, kérlek segítsetek, ha nem nagy gond. :)

2014. máj. 27. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Régebben verseket írtam, most pedig a Protect The Violence nevű banda szövegírója és énekes - screamere vagyok. Álmodozni szeretek, de néha jó, ha valaki visszahoz a valóságba. Nincs miért el legyek szállva magamtól, hiszen rockbandák énekeseiből sok van, még ha manapság a dijumdisu zene is a divat ( de minek???). Ha valakiben meglátom az értelmet szivesen elbeszélgetek vele, tehát mindenkivel olyan vagyok, ahogy azt szerintem megérdemli. Imádom megosztani másokkal hogy mi történt éppen, és szivesen meghallgatok bárkit, főleg a poénos sztorikat szeretem. Rengeteg barátom van, mert a rock zene összeköti az embereket, egyébként sok más stílusú barátom is van.


U.i.: művésznek tartom az összes embert, aki alkot élvezhető dolgokat, így mikor válaszoltam, csupán a segítőkészség vezérelt

2014. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Deszupi, sokat segítettél, köszönöm:) És akkor te bőrdzsekit hordasz, meg szegecses karkötő stb.? :P Csak h képben legyek az öltözékkel is xD
2014. máj. 28. 06:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Átlagosan öltözök, hosszú kócos hajam van, de ha többet szeretnél tudni a kinézetünkről, akkor keress ránk Facebookon, elég sok képünk van fent.


Benny Carter Kocsis, a PTV screamere

2014. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oksi, köszönöm :)
2014. máj. 28. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is novellákat írok,meg rajzolok... Ha kívülről kellene néznem magam, felkiáltanék: Jézusom! Ez egy hülye!

Mindenesetre tökéletesen meg vagyok elégedve magammal! :D

2014. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ohh, remek, én is szeretek írni, akkor neked is szurkolok majd a jövőben! :PP Ès köszönöm a választ^___^
2014. máj. 28. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden művész más, mint a többi ember,

más gondolkodás és teljesen más nézete van a világra nézve, viszont mindenképpen észbe fog kapni, hogy a világ sajnos olyan, amilyen. (Az első kommentelő voltam)

2014. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted kb. minden művész meg nem értett, és előbb vagy utóbb, de be fog illeszkedni a társadalomba, és elveszti önmagát? Tényleg ilyen rossz másnak lenni? :/
2014. máj. 28. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Carl Jung fejti ki, hogy az ember idővel eggyé válik saját a társadalomban betöltött szerepével, mert fél a társadalom szeretetének az elvesztésétől(ami az életet biztosítja számára), s ezért nem akar csalódást okozni neki, igeykszik az lenni, amit kérnek tőle- ergó a művész nem lesz más előbb utóbb, mint művész, mert a társadalom ezt mondja róla, hogy ő művész.


És szerintem nem lehet meghúzni a határ a MŰVÉSZ és NEM MŰVÉSZ között, amíg nem definiáltuk. Szerintem foglalkozás szinten korrekt definíciót lehetne adni, de egyébként nehezen....

2014. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom.... Nekem az a művész, aki imád alkotni, kicsit egyedi a gondolkodása és érzelmes :D De nem érdekli ki mit hisz, csak a saját törvényei szerint él. De akk lehet igazatok van, és az összes művész különbözik^o^
2014. máj. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!