Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Azt tanácsolták, hogy nézzek...

Azt tanácsolták, hogy nézzek új hobbi után, és hosszas gomdolkodás után a régiséggyűjtés mellett döntöttem. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Abszolút kezdő vagyok ilyen téren, de egyre jobban vonzanak a régi dolgok. Szeretnék a lakás falára pár szép képet , vagy régi szobrokat gyűjteni, esetleg szőnyegeket, pici mütyűrkéket, stb.

Mikor kicsi voltam, nagymamám házában volt egy csomó ilyen "műalkotás", melyeket régiségvásárokon vásárolt. Emlékszem, volt egy szék nála, ami egy farönk volt, amiből egy emberi arc volt kifaragva. Vagy emlékszem a kis szekrényre, aminek a két ajtajára egy-egy fa volt festve, és a hálószoba falán a sok rejtélyes festményre. Mindig elbűvölve néztem azt a sok szépséget a házában.

Úgy gondoltam, miért is ne gyűjtögetnék össze én is pár érdekes régi holmit, amiknek én is elmesélhetem a történetét, mint annakidején nagymami?

Hogyan kezdjek neki? Ajánlotok valami könyvet? :)


2014. jún. 1. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
sikerült azóta összegyűjteni valamit ? :)
2015. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!