Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne folytatnom a...

Érdemes lenne folytatnom a történetet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

'Sose voltam meg ennyire nyugodt. Nem gondoltam semmire, csak alltam egy helyben. Nem erdekelt, hogy hianyozni fogok e valakinek, onzomodon csak magamra gondoltom. Ha sirtam, ha bogtem, ha orditottam a fajdalomtol se vettek eszre, miert pont most tortenne meg ez a csoda, hogy nem csak egy lany vagyok a szamukra, aki folyton bajt csinal? Nagy nehezen megtettem az elso lepest, de a kovetkezot mar nem tudtam megoldani. Osszeestem. A foldon fekve bogtem, sikitoztam fajdalmamban. Nem tudtam mit tenni, csak vartam, majd elmulik. A karomon vegig folytak a konnycseppjeim, egeszen a padlora. Egyre tobben lettek, majd egy nagy kialtassal befejeztem ezt az egeszet. 'Gyenge vagy az elethez, a halalhoz, ne csinalj semmit, sodrodj az arral.' - Jelentettem ki magamban es lassan feltapaszkodtam. Elindultam a furdoszobaba, hogy egy pillantast vessek a tukorkepemre. Meg mindig ugyanugy neztem ki. A szemeim es az orrom vege pirosak voltak a sirastol, nehany konycsepp kozott meglapultak a szeploim, mindig is gyuloltem oket. Mar kisebb koromban is meg akartam toluk szabadulni, de megtanultam, hogy ok orokre ott maradnak.'

Elnezest kerek, hogy nincs ekezet.

illetve, mennyi idosnek gondoltok a tortener alapjan?

elore koszonom!



2014. jún. 23. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tetszik! Ha szereted csinálni,folytasd,hisz nagyon jó! :)

Elég "éretten" írtál,szerintem olyan 18-19 éves lehetsz. Vagy időssebb.

2014. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 15-16-nak.
2014. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!