Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen lett a könyvem előszója...

Milyen lett a könyvem előszója? Érdemes folytatnom, vagy találjak ki egy új történetet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek írni, leginkább fanfictionokat írok. Most egy saját töri előszóját, vagyis inkább egy ötletet írtam... A címe ez lenne: Egy naiv lány története Folytassam?


Előszó


Volt már olyan, mikor úgy érezted minden tökéletes?Aztán rájöttél hogy semmi sem egy tündérmese?

Hittél benne, bíztál mindenkiben, ám csúnyán pofára ejtettek?

Már veled is történt ilyen?Vagy te még mindig naivan látod a világot?

Ne tedd!Akkor esel a legnagyobbat, amikor már minden a legjobbak szerint alakul...Amikor már azt hiszed ez a legtökéletesebb világ...Ekkor esel a legnagyobbat.

Velem is ez történt...

Kíváncsi vagy, én hogy küzdtem fel magam a földről?Én is magasról estem.Azt hittem, nekem van a legjobb életem.Azt, hogy csak az emberek hiszik hogy az élet könyörtelen...Kinevettem őket, a képükbe röhögtem!Aztán egy napon, már hittem nekik.Beláttam hogy igazuk volt.Már nem tudom miben higgyek.Vajon sikerül újra megbíznom az emberekben?Vagy számomra már nincsen kiút?Kövesd a történetem, tudd meg, én hogy látom a világot!Bízom benne, hogy mindenki, aki ezt elolvassa erőt merít majd az én hibáimból, naivságomból.Kezdjük az elején...



2013. aug. 16. 20:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
79%

Coelhon nevelkedett, kliségazdag, semmitmondó, átlagszöveg.

Se stilisztika, se szemantika.

Nudli. Hagyd inkább az írást, tanulj helyette.

2013. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Átlagos szöveg, nem kelted fel az érdeklődését senkinek ezzel. Nincsenek konkrét utalások.
2013. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ennél kevésbé figyelemfelkeltő szöveget rég olvastam.
2013. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Pedig szerintem jó:D
2013. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Egyenlőre ez olyan vázlat szerű, de próbálok egy csavart tenni bele, és érdekesebbre írni, vagy egy másik történetet kialakítani...
2013. aug. 16. 21:14
 6/18 anonim válasza:
87%
ne csavart tegyél bele, hanem keltsd fel az érdeklődést. Ezekkel az érzésekkel, gondolatokkal mindenki tisztában van. Coelhonak is ez a baja, hogy ha valaki gondolkodik 2 percet, olyan fantasztikus megállapításokat tehet mint az a brazil nyomi.
2013. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
kérdezőnek - ne szólj senkinek, de azt úgy írják - egyelőre - nem kell bele N betű
2013. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
A könyvnek előszava van, nem előszója, ne haragudj, de ez nagyon zavart.
2013. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Helyesírás... Azonnal hagyd abba. Ez parancs! Ekkora borzalmat...
2013. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szóismétlés miatt nem jön be, amúgy szép megfogalmazás. A tökéletességes rész, meg az akkor esel a legnagyobbat. Egyébként jó lesz, írjad, hajrá!!:)
2013. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!