Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért lett olyan nagy sztár...

Mért lett olyan nagy sztár torba dávid a ask. Fm-en?

Figyelt kérdés
Nem értem mért követő őt több ezer ember amikor úgy néz ki mint bármelyik srác és sztem semmi szórakoztató nincs benne mégis olyan nagy sztár lett.

2014. jún. 27. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mert ma már semmi nem kell egy ekkora hírnévhez...vajon miért nem olyan divetos már az ask.fm? mert a "nagyobb" netcelebek elvesznének a sok kicsi között...bárki tud sablonkérdésekre válaszolni...másnak meg már csorog a nyála, ha meglát valakit supra sapkában...
2014. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért,félre ne értsetek, nem vagyok Dávid után epekedő ember,de ez gáz,amit csináltok. Lehozod gyakori kérdésekre, le celebezed,pedig nem igazán szereti ezt...A kérdésedre neked kéne válaszolnod,hisz te celebezed le. A lájkjainak hódoltok,nem neki. Ő nem mondja magára,hogy celeb. Te/ti mondjátok rá. Akkor a választ is tudni kéne. Rohadás rátok:')
2014. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 plasztik@ä válasza:
faszom páva gyerek
2014. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Torba Dávid helyes,kedves.Jók a válaszai.
2014. okt. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem kell azért le pávázni mert több lány szereti mint téged. Alapjáraton mi a bajod vele? Volt már egyetlen bunkó válasza ami nem jogos volt? Egyetlen egy ember akit megéri ezen a nyomorult ask.fm oldalon olvasni. Tudod mit? Igen, rohadt helyes és cuki pofija van, és 100% sok lány ezért olvadozik az oldalán de emellett elég kevés embert tudsz mutatni aki ennyire aranyos lenne vagy pedig meghaladja az IQ-ja egy halét. :)

Gondolkodj kire mit mondasz mert ő is ember és neki is rosszul esik. És tanuljátok meg hogy nincsenek 'nagy sztárok' meg 'celebek' askon. :)

2014. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába 'páwázod' le:'')

Dávid nem egy madár,de gondolom nem tűnt fel

2014. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 plasztik@ä válasza:
na hagyjuk az egészet mer nem vagyok rá kíváncsi
2014. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!