Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » David Beckham felesége sztár,...

David Beckham felesége sztár, vagy csak David által lett sztár?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Spice girls tagja volt.
2012. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Aranyos kérdés :) De még milyen sztárok voltak :)
2012. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, de öregnek érzem magam ilyenkor... emlékszem, amikor összejöttek, arról cikkezett a fél brit sajtó, hogy a feltörekvő kis focista a Spice Girls üdvöskéje hátán akar felkapaszkodni... :) Milyen nagyot fordult a világ azóta! Én meg milyen öreg vagyok basszus, hogy még buliztam S.G. számokra... :D :D
2012. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

: ) Köszönöm a válaszokat:))


Csak mert épp most írtam is le a véleményem, egyik közösségi oldalra, hogy tisztelem Beckhamben azt, hogy meri válalni a családját. De Őszíntén azért nem minden sztár csinálja ezt meg, én sajnos példát is tudok. Igaz neki nem volt sztár, a felesége de a családját nem válalja...

Ez aranyos Davidtől:)

2012. ápr. 5. 11:57
 6/12 A kérdező kommentje:

Mármint a családját úgy értem, hogy nem konkréten a feleségét, hanem a gyerekeit:)

De ez gondolom mindenki számára világos:D :)

Ez még akkor is tiszteletbeli, ha sztár a felesége, vagy ha nem:)

2012. ápr. 5. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Victoria valami angol grófi vagy bárói családból származik , nem tudom pontosan de valami gazdag nemesi család sarja.A spice girls nevű lánybanda tagja volt.Viki és már David előtt is híres és sikeres volt, vagyis sztár.
2012. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is:)


Azt hittem,Ő nem volt híres, nem igazán tudok semmit ám erről a focistáról, csak hogy 3 gyerekes apa, de lehet az sem igaz, de gyereke van az 100%:)

2012. ápr. 5. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:
A David becézése nem Daiv hanem Dave. És igen, V.B. már azelőtt sztár volt, hogy David felesége lett volna.
2012. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 gyerekük van , 3 fiú meg most született nemrég egy kislány.A házasságuk egyébként még híresebbé tette mindkettőt.De Victoria előbb volt híresebb mint David.
2012. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!