Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez most hogy van?

Szerintetek ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Az van, hogy láttam, hogy a "Percy Jackson - és az Olimposziak" sorozatnak lesz egy "kiegészített" kötete: -Az elveszett hős- címmel, és azt is láttam, hogy van két másik olimposz-istenes könyve , de azt még nem láttam magyrul...

2014. jún. 19. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A Percy Jackson sorozatnak vége lett. Az 5 rész, mint eddig. De Rick Riordan írt egy másik félvértábor sorozatot. Az elveszett hős az új trilógia 1. kötete. A trilógia abban a vilàgban játszódik amit Riordan a P. J. sorozatban felépített,de ez a sorozat inkább a római mitológiára épül.
2014. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantasykönymoly ***** válasza:
Igen, az 1# válaszoló kérdését még azzal egészíteném ki, hogy ez az új sorozat (Olimposz hősei) nem trilógia, hanem 5 kötetes, de erről többet tudsz olvasni a [link] oldalon. Egyébként vannak kiegészítő kötetek,(Demigod files, Demigod diaries), de ezeket tudomásom szerint egyelőre nem szándékozzák lefordítani.
2014. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2014. jún. 27. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!