Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha van pay pass kártyám így...

Ha van pay pass kártyám így is jobban megéri egy fesztiválon a fesztiválkártya?

Figyelt kérdés
jogosít valamilyen kedvezményre?
2014. júl. 14. 16:22
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, nekem a VOLT-ról van tapasztalatom, de szerintem a Szigetre is érvényes lehet, hogy 500Ft-ot levonnak az elején a feltöltésednek, amit visszakapsz, ha visszaváltod a kártyát, plusz újabb 500Ft-ért kaptunk egy szemeteszsákot, amit ha szeméttel tele leadsz a megfelelő helyen, akkor visszakapod ezt is, mondjuk mi ezt buktuk, mert nem sátraztunk, hanem szállásunk volt, és nem volt arra alkalmunk hogy gyűjtögessük a szemetünket, meg őszintén szólva az utolsó napon már nem ezzel foglalkoztunk.

Abból a szempontból érdemes viszont ilyen kártyát váltani, mert így lehet, hogy jobban tudod korlátozni a kiadásaidat, mintha ész nélkül fizetnél bankkártyával, bár nem tudom, hogy arról adnak-e egy-egy fizetés után blokkot, hogy mennyi van még a számládon (a festipay kártyáról adnak, és ez a kártyaleolvasó is kijelzi, hogy mennyi még az egyenleged)

2014. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!