Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lehetne a történet folytatása?

Hammer Anita Aranka kérdése:

Mi lehetne a történet folytatása?

Figyelt kérdés

Én egy vámpíros vérfarkasos könyvet írok. Eddig, röviden összefoglalva: született egy vámpír egy vérfarkas meg egy ember. Az ember mindkettőjüket szereti de nem tud választani. Szoktak találkozni egy közeli erdőben. De amikor a mindannyiuk szülei megtudják a dolgot nem engedi többet az erdőbe, nem találkozhatnak többet. Kiakarnak szökni, de hogyan? Az a kérdés. Utána a történet folytatása. Kiszöknek. Kitalálták hogy a szüleiket összezárja egy helyre és csak barátságban jöhetnek ki. Az is lett. Barátok lettek. De a lánynak választania kell.


-Vámpírt választ:

Örökre bujkálnia kell és lapulnia a sötétben.


-Vérfarkast választ:

A vérfarkas megharapja, az lett ő is.Az idegességtől átváltozik ha lenyugszik vissza változik. Szabadon futhat de kontrollálnia kell magát.


Kit válasszon és mi legyen tovább? Vagy legyen már vége?



2014. júl. 15. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod TE befejezni a SAJÁT történeted, akkor inkább hagyd is abba, ne más mondja meg, hogy mi legyen benne, én is csak tanácsokat fogadok meg, nem szeretem, ha beleszólnak, hogy pl.: xy most ide, vagy oda menjen és ezt csinálja, mert az már nem lesz az én regényem. Persze valamikor jó az író társ, de ha nincs, akkor inkább TE találd ki, és ne más.
2014. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vérfarkas izgibb. Sztem.
2014. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van néhány észrevételem:

1.Szerintem is választhatná a vérfarkast.

2.Ha megharapják öröké élne?

3.Ha meglesz akkor szívesen fogom majd olvasni. Ha meg esetleg a könyv mégse sikerülne fanfiction-ként még felrakhatod egy blogra.

4.Ezt az ötlet nagyon hajaz a Lakat alatt és Twilight filmek keverékére.

2014. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Elfelejtettem írni: ha vámpírt választ akkor örök élete lesz a lánynak. És igen a Twilight filmből szedtem az ötletet. És mert menő az ilyen könyv. Nem lesz kiadva, de lehet a neten kiírom valahova.
2014. júl. 16. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy gondoltam hogy ha a vámpír harapja meg akkor öröké fog élni. Én is rosszul írtam mert a harapást a vérfarkasra értetem. Hogy a vérfarkas harapja meg a lány akkor öröké él-e.

Itt is "vega" vámpírokról vagy itt ember vért ivó vámpírokról beszélünk?

És a vérfarkasok esznek embereket átváltozva?

2014. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan hogy a vérfarkas harapja meg vérfarkas lesz, ha vámpír akkor vámpír. A vámpír rendes állatok vérét issza soha nem támad emberekre. A két fiú utálja egymást. Mindketten csak gonoszokra támad, de az mellékes. (lesz benne harc). Elfelejtettem írni hogy értelmes válaszokat. Választ és legyen vége vagy folytatás?
2014. júl. 19. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha választott lehetne valamilyen harc a választás utána is.
2014. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kiderülhetne,hogy a lánynak valójában varázsereje van és közben a vérfarkas megcsalja egy vámpírral,a vámpír fiú New Orleansból érkezett unokatestvérével.A lány találkozik egy fiúval a könzvtárban, akiről a későbbiekben kiderül,hogy é is varázsló.Egy kiránduláson tragédia történik, a varázsló megahal,egy barlangban találnak rá és csak a lány gyanítja ,hogy a tettes a féltékeny vápír fiú volt, aki eltűnt időközben.


15'L.(RO/MM-HUN)

2014. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsit nehéz megérteni de... értem.
2015. febr. 8. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
a néger teherbe ejti a fehér nőt és viszi ami mozdítható.
2015. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!