Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van a sámán királyhoz kapcsoló...

Van a sámán királyhoz kapcsolódó könyv, vagy épp ami a történetet folytatja?

Figyelt kérdés

És ha igen hol tudom megszerezni?

A válaszokat előre is köszi.



2013. jún. 15. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt olvashatod mangában: [link]
2013. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. jún. 23. 17:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Tovább nincs a manga? Mert ez még közel sem a vége. :) És a 2. évad? Angolul is jó lenne. Biztos vagyok benne, hogy van 2. évad egy, mert több helyen olvastam, hogy japánban már lement, kettő több embernek küldtetek linket csak sajnos nekem az nem jön be. :( Nagyon örülnék, ha a manga vagy a 2 éved folytatását valaki át tudná küldeni. :) Előre is nagyon, nagyon, nagyon szépen köszönöm.
2013. júl. 1. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:

angolul: [link]

[link]

2013. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az animére gondolsz, abból nem csináltak második évadot. Ha pedig az első válaszomban nem jön be a link, akkor regisztárlni kell a honlapon itt: [link]

A mangáról: "Mind tudjuk, hogy a Shaman King manga eredetileg 36 kötetes, és úgy tűnt, itt véget is ér a történet, de szerencsére Takei egy kis szünettel megírta a manga végleges befejezését. 2008-ban jelentette be a Jump Festán, hogy az egész sorozatot újranyomtatják és hozzáadnak még 16 fejezetet, mellyel végleg befejeződik a történet. A Shaman King Kanzenban, vagyis a tökéletes kiadás nevet viselő kötetek szebb grafikát, új borítót, illetve eddig még soha nem látott, kimaradt jeleneteket is tartalmaznak. 27 kötetben és 300 fejezettel jelent meg a teljes, újranyomtatott változat." - idézet innen: [link]

Ezen kívül mangában kapott folytatást is Shaman king - Flowers (még befejezetlen) címmel és Funbari no Uta (befejezett: 5 fejezetes) címmel.

Shaman king - flowers: [link]

[link]

Funbari no Uta: [link]

2013. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm fáradozásotokat. :) Tényleg nagy segítség. :) Biztos, hogy nincs anime angolul sem? Pedig olyan jó lett volna. :( Na, mindegy azért még egyszer köszönöm.
2013. júl. 2. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hogy angolul, de japánul sincs folytatása az animének sajnos. Itt olvashatsz róla: [link]
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kameko-san ***** válasza:
Tudom, hogy elég későn írok már, meg lehet nem is lesz hasznos, mert nem folytatás, de elolvashatnád a Shaman King Zero-t: [link] (ez olyan előzményféle, végig le van itt fordítva)
2013. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!