Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bulit szervezek és nem tudom...

Bulit szervezek és nem tudom milyen programokat csináljak?

Figyelt kérdés

Vicces, de nem durva játékokat, feladatokat szeretnék kitalálni, de nem nagyon megy. ha valakinek van ötlete akkor örömmel várom. 5-6 fő jönne, lányok fiúk vegyesen.


15/L



2014. júl. 29. 11:18
 1/2 anonim válasza:
Kártya ivó játék! Francia kártyában 4 szín hozzá társítva 4 ital húzol és iszol! Javaslom hogy az egyik ital 10%-os citromlé legyen mert úgy vicces!
2014. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ivós játék. Ha van otthon pl. egy mikulássapkátok, akár egy sima kalapotok, rakjátok rá a TV sarkára. Amikor felveszi valaki a kalapot/mikulássapkát, akkor egy ember feltesz egy kérdés valakinek. Ha nem tudja az illető, akkor iszik. Szerintem vicces is lehet, és még filmet is tudtok nézni :) Remélem tudtam segíteni
2016. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!