Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez végleges állapot, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez végleges állapot, hogy én szervezek mindig közös programokat a párommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Általában én találom ki mindig a különleges programjainkat...Ez alatt azt értem, hogy ha nem otthon filmezünk, sétálunk a parkban vagy elmegyünk a haverokkal lógni. Ő sose mondja nekem, hogy menjünk el túrázni, moziba, koncertre, vagy akármilyen fesztiválra stb. Viszont amikor én felhozom az ötleteimet, akkor lelkesen fogadja, aminek nagyon nagyon örülök és úgy érzem, hogy ez azt jelenti, hogy ismerem és tudom ő is mit szeret csinálni a szabadidejében. :) De nem bánnám ha néha ő is kitalálna valamit nekem. Egyszer 1 hétig nem mondtam semmit, hogy hova menjünk és felhívott, hogy nem terveztem semmit a hétvégére? Azt válaszoltam: Azt hittem esetleg neked van valami ötleted. Ő válasza: Hát...nem gondolkodtam, hisz te mindig jókat szoktál kitalálni.

Lehet, hogy én vagyok a hibás és elnyomom ?



2013. márc. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Már megszokta, hogy mindig vannak jó ötleteid és így ő ezeken nem gondolkodik. Szerintem ebben nincs semmi olyan nagy dolog.
2013. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel gond. Nem mindenki bír olyan képzelő erővel.
2013. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztaltam! Van egy jó kis baráti társaságunk.

Egyébként jó fej srácok vannak benne. Még is szinte minden programot mi találunk ki és tervezünk meg. Nyáron a nyaralás szállását mi intézzük, hova menjünk szórakozni mi találjuk ki stb. Már eredendően ilyenek voltak, tehát nem mi szoktattuk rá őket. Egy apatikus társaság a fiú részleg.

Ha mi nem teszünk semmit a szórakozás érdekében, elvannak egy üveg sör mellett órákat. Eszükbe nem jutna egy színház, vagy valami más. Mindig nekünk kell lépni. Ők viszont jönnek velünk, abban nincs hiba. De akkor is!

2013. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!