Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak en unatkozom?

Csak en unatkozom?

Figyelt kérdés
Csak itt unalmas minden egyedul mar annyira umatkozom hogy teljesen kigyurtam magam egy 0.5 kg os sulyzoval es vegighallgattam az osszes zenet a vilagon

2014. aug. 8. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs tesód. (És gratulálok a sporthoz :D) Na néhány alapötlet:

- nézz sorozatokat/filmeket/animéket

- olvass (igen, még léteznek könyvek)

- rajzolj egy képregényt

- menj le a strandra a haverjaiddal

- menj akárhová/találkozz a haverjaiddal

- aludj (használd ki hogy nyár van)

- alkoss egy úgy italt (koktél)

- kockulj. Játsz ki egy játékot

- nézz videókat

- a zenéről meg annyit hogy az a legjobb hogy mindig új dolgokat ismerhetsz meg benne (ha eddig pl rap-et hallgattál hallgass meg néhány rock dalt utálkozás nélkül. Vagy fordítva. Hallgass dubstepet, r'n'b-t, popot, grunge-ot, faszomtudjamikvannakmég)

- vagy csak simán hallgass pár évvel ezelőtti magyar dalokat és röhögj rajta (erre a célra ajánlom a Partyarcot)

2014. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de en nappal jol elvagyok en ejszaka unatkpozom dmert nem tudok aludni
2014. aug. 8. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi. Nem néztem meg a kérdésed időpontját :||

Bár én lány vagyok, de elmondom mit szoktam csinálni este:

Amig " alvásidő" nem lesz, addig kockulok. Után az ágyban fetrengve kisfilmeket forgatok az agyamban :D Gyökér megoldás, de elvagyok vele. Vagy a hagymaplüssömmel szórakozok :P xD

2014. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DD tok aranyosnak tunsz merre laksz??
2014. aug. 8. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!