Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy működik a tumblr? Honnan...

Hogy működik a tumblr? Honnan szedjek képeket képeket?

Figyelt kérdés
ma csináltam tumblit magamnak.. már rég nézegetem mások blogait ... olyan mint egy család :3 viszont nehezen tudom kezelni..

2014. aug. 13. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát üdvözlünk :D

Hogy érted, hogy honnan szedj le képeket? Minek szednéd le más képét, hogy feltedd? Ez nem így működik... Az egész lényege az, hogy bekövetsz blogokat, és ezeknek a posztjaid ömlesztve fogod látni a főoldalon. Ami tetszik és ki akarod tenni a tiédre, azt Reblogolod, így kikerül, de megmarad az eredetiben, vagy hogy is mondjam. Más munkáját, képét csak engedéllyel tedd fel.

Szval követgess be embereket, szerezz magadnak egy pofás témát aztán majd meglátod :) Ne várj csodát meg többszáz követőt az első héten, meg aztán család-család, de én leginkább egy diszfunkcionális nagycsaládhoz hasonlítanám magunkat, mi lett a Dashconból is :D


Írj nyugodtan, ha valami nem tiszta.

2014. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ááá már értem :D apropó témák ... ez hogy is van? :))
2014. aug. 13. 11:14
 3/3 anonim válasza:
Beírod a google-ba, hogy TUMBLR THEMES DOWNLOAD és amelyik tetszik, annak a kódját bemásolod. Utána a tumblrednél bemész a szerkesztésbe, ott rámész arra, hogy edit theme és a bal oldalt a jobb felső sarokba lévő ikonra mész. Ott ki fog adni egy ilyen hosszú-hosszú betükből és számokból álló "szöveget" na azt kitörlöd és bemásolod helyette a témát amit akarsz (ctrl+v)
2014. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!