Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha rajta van egy fogyasztószer...

Ha rajta van egy fogyasztószer dobozán, hogy napi 2 kapszulát szedjek, és 90 nap alatt lesz látványos a hatás, akkor ha napi 4 kapszulát veszek be, akkor csak 45 napot kell várnom? Ez így működik?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha többet eszel, akkor látványosabban csökken a pénzed, de más egyebet ne remélj. Nem az ilyenektől fogsz fogyni, hanem a normális étrendtől
2013. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, viszont én nem tenném a helyedben. Nehogy valami bajod legyen és nem is fogysz tőle. Ha mindenképpen szedni akarod, akkor tartsd be az előírtakat. De egyébként hosszú távon tényleg nem segít. De ez csak az én véleményem.
2013. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
és ha 100at veszel be akkor 2 nap alatt lefogysz?
2013. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kanyarints le egy 20 kilós szalonnadarabot magadról. Az a leggyorsabb módja a fogyásnak.
2013. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel a valóban hatásos "fogyasztószerek" is csak max. 2-3%-ot tesznek hozzá a zsírvesztéshez, ezért teljesen mindegy, tényleg.

Az étrend és a sport határozza meg az eredményt.

2013. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rajta van a dobozon, hogy napi két szemet szedj be, az azért van, mert annál többel már esetleg komoly károkat tud okozni a cucc a szervezetedben. Nem tudom, mit tolsz, de a veseproblémáktól kezdve, a vakságon át, egészen az infarktusig, egész sok kockázatot vállalsz, ha túlléped az előírt mennyiséget. Ne tedd, az a legjobb eset, ha semmi hatás nem lesz, de simán évtizedeket is elvehetsz az életedből, nem éri meg.
2013. nov. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze... ha bekapsz 180-at, már másnapra le is megy pont annyi amennyit szeretnél. Hülye.
2013. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszerből sem szedsz be többet, hogy hamarabb meggyógyulj. Nem hiszem, hogy a fogyasztószer kevésbé veszélyes lenne.
2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!