Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el a szüleimnél...

Hogyan érjem el a szüleimnél hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
Év közben sokat jártam bulizni, de év vége felé elvesztették bennem a bizalmukat, azóta próbálom vissza szerezni. Most egész nyáron nem voltam egy buliban sem, pedig hetente megkérdeztem őket hogy mehetek e.. és én mindig egy szó nélkül elfogadtam a döntésüket. Most lesz majd egy nyárzáró buli ahova elszeretnék menni, már kérdeztem róla a szüleimet de nemet mondtak. Félnek hogyha elengednek megint rosszba keverednék. Hogyan tudnék rájuk hatással lenni és elérni hogy sokáig maradhassak illetve hogy megbízzanak bennem? 16/L

2014. aug. 29. 21:10
 1/1 Masked Magician ***** válasza:
Ne vedd sértésnek. De a szüleidnek igaza van. Főleg úgy, hogy ha már bajba is keveredtél.
2014. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!