Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,még egyszer sem voltam iskolai bulikon kívül rendes szórakozóhelyeken,de most egy barátnőm nálam alszik és el szeretnénk menni,de nem biztos hogy a szüleim megengedik.Nagyon el szeretnék menni,a régi ismerőseim meg nagyon sok barátom lesz ott akikkel régen találkoztam! Jó gyerek vagyok,meg jó tanulok,most lettem kilencedikes,de félek hogy nem engednek el. Szerintetek hogyan próbálkozzak a szüleimnél?

2013. szept. 27. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia :) kedveskedj nekik, segíts a házimunkában, ne idegesítsd fel őket semmivel, okozz nekik örömöt aztán kérdezd meg..De ha akkor sem engedik, ne veszekedj velük... tudod, ha engem nem engednek el valahova, kiszökök, szerintem ha nincs más, ezt is megteheted, ha ügyes vagy és bátor, nem fog kiderülni :D
2013. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:))
2013. szept. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!