Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól mennyek...

Hány éves kortól mennyek bulizni? Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek? 14/F

Figyelt kérdés
A mai napon lett volna egy buli a Deákon hajnali 3-ig. A szüleim nem engedtek el, nagyon összevesztem ezen velük. Ők azt mondták, hogy még túl fiatal vagyok még a bulizáshoz, de szinte mindegyik haveromat elengedik bulizni (ez számomra nagyon ciki) és már legszívesebben ellógnék otthonról, de azt meg nem akarom, mert akkor még inkább nem engednének.

#Bulizás fiatalkén
2013. nov. 15. 23:40
 1/2 anonim válasza:
A Szüleidnek igazuk van tényleg fiatal vagy még a bulizáshoz csomó alkalmad lesz még nagyokat bulizni ;) De ha mindenképp szeretnél elmenni bulizni keress meg egy unokatestvért aki idősebb és megbíznak benne a szüleid hogy majd " ő vigyáz rád" ez tudom cikinek hangzik de addig kibirod amég oda nem értek a buliba! Én 15 évesen kezdtem el bulizni bár engem nem is érdekelt addig és én is először az unokabátyám kíséretében mentem! :)
2013. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az unokatesómmal meg nem engednek el mert ő 20 éves és ha ő partyzik akkor fuhú......
2013. nov. 16. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!