Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti kinyitnátok egy könyvet,...

Ti kinyitnátok egy könyvet, ha ez a szöveg állna a hátlapon?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy félek, riasztó a regényem kezdő része, amit ha majd egyszer kiadnának, az lenne a hátán. Én, mint író, aki ismerem az egész regényt, minden hátsó, sötétségbe szoruló részletet, teljes mértékben értem, hogy miről szól a kezdés. Viszont egy kívülálló, aki csak annyit tud a történetről, hogy posztapokaliptikus és sci-fi, az sem hátrálna meg a könyvtől? Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy hát a könyv hátán lévő szövegnek pedig igazából az lenne a feladata, hogy kicsit körülföglalja a történetet és figyelemfelkeltő legyen, elmondanám, hogy a történet hét (+hét) iratlan törvényeit szándékozom kitenni.

Aki esetleg venné a fáradságot és elolvasná ezt a rövid tizennégy mondatot, az írjon választ, vagy ha úgy tetszik egyenesen privát üzenetet és a többit intézzük :)


Ó, és még mielőtt egy "ismerős" válaszoló rákérdezne, hogy honnan ismerős neki a cím, elmondanám, hogy tényleg láthatta már, mert ezt a kérdést is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__6104198-m.. (most egy kis reklámot kapott ez a kérdésem is, nem is titkolom: a továbbiakban is örülnék a válaszoknak) :)


Én igazából azt se bánom, ha valaki már egyenesen véleményezné az elgondolásomat a regényről és a világról. szívesen fogadok bármilyen jóindulatú kritikát és tanácsot.



2014. szept. 17. 13:58
 1/8 anonim válasza:
Jöhet. :)
2014. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Véleményt kérsz egy olyan szövegről, amit nem árulsz el, csak priviben.

Tudod mit? Már nem is vagyok kíváncsi...

2014. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Meg van rá az okom, hogy miért nem teszem közszemlére. Ha nem járkálna annyi ötlet-lopdosós emberke az interneten, semmi akadálya nem lenne annak, hogy így, direktbe kitegyem a szöveget. De mivel sok a megbízhatatlan ember, így valamennyire kiszűrődnek a rosszféle emberek, hiszen nem tudja csak úgy bárki elolvasni, és lelolpni a szöveget, vagy akár csak magát az elgondolást, az ötletet. Amennyiben ez nem tetszik neked, híve vagy a nyilt közlésnek, rossz kérdésre kattintottál.

Nagyon sajnálom, hogy már ettől (mitől is?) unalmasnak találod a szöveget, a te bajod. Nem hiszem, hogy pont a te válaszodra éheztem, hogy elszomorodjak. Vannak még rajtad kívül sokan, akik szivesen véleményeznek privátban. :)

Szép napot! ;)

2014. szept. 17. 14:36
 4/8 A kérdező kommentje:
vagy nem is unalmasnak, hanem csak szimplán nem érdekel téged. Ez van :)
2014. szept. 17. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted, kíváncsi lettem :)
2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jöhet ide is
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jöhet :)
2014. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jöhet:) már nagyon kiváncsi vagyok mi lehet az:D
2014. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!