Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szabadtéri (nem otthon...

Milyen szabadtéri (nem otthon ülős) elfoglaltságot ajánlotok?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és úgy alakult, hogy a holnapi napon egyedül leszek itthon (Bp.) Gondoltam, elmegyek biciklizni vagy kirándulni, esetleg a városban sétálni, de egyedül mindez pocsék. A haverok elutaznak rokonokhoz, az kilőve. Az érdeklődési körömbe tartozó dolgokkal kapcsolatban gondoltam kimozdulni valahová, de nem tudok mit összekombinálni. Rajongok az autókért, mind az újakért, mind a használtakért, de ezzel nem sokra megyek. Imádok utazni, más helyeket felfedezni, Budapest tömegközlekedését is szeretem "tanulmányozni", de ezzel sem tudok mit kezdeni. Emellett szeretek biciklizni, de mint ahogy írtam, egyedül nem akarok. Ötletek, hogy mit kezdhetnék holnap, főleg a hobbikkal?

2014. szept. 26. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!