Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire érdekelne titeket...

Mennyire érdekelne titeket egy ilyen Facebook oldal?

Figyelt kérdés

Félek, hogy ezzel lelövöm a saját poénomat, de tudom, hogy a mai fiatalság nem szeret olvasni, szóval hátha nem is vonzó az ilyesmi, vagy másnak nincs kedve foglalkozni vele :D

Szóval az egész oldal egy hatalmas regény lenne, aminek a cselekményét az oldal látogatói szabályozhatnák.

A lényege, hogy az admin (jelen esetben én) elindít egy sztorit egy kitalált személyről egy kitalált helyen, és minden történet végén felvet több lehetőséget a lehetséges folytatásokról.


Pl. (nagyon lebutítva): Kis Géza megy a folyóparton.

a) beleesik

b) tüzet rak

c) visszafordul


Ezekre az opciókra lehet szavazni, majd X idő eltelte után az admin a legtöbb szavazatot kapott szálon menne tovább a történetben. Pl. heti 1-2 szavazás lenne, és havonta kezdődne új fejezet.



2014. okt. 14. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó ötlet. Csak az nem tetszik hogy azt írtad havonta lenne folytatás. Az szerintem túl sok idő. Én pl. a várakozástól ideggörcsöt kapok. :)

Sok sikert ha megvalósítod. :)

2014. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, viszont jobb lenne ha legalább hetente folytatnád. Volt meg egy ilyen oldal, csak ott nem szavazós menet volt, csak simán ment egy történet egy lányról. Nagyon sikeres volt az oldal, de ha az admin 2-3 hétig nem csinált semmit, olyankor már jöttek a rosszindulatu kommentek.
2014. okt. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszok! :)

Úgy értettem, hogy heti 1-2 szavazás lenne, vagyis hetente legalább 1x folytatódna a történet, és havonta, vagy 2-3 hetente lenne egy úgymond mérföldkő, hogy "Fejezet vége". Egy nagyobb lezárás. De attól a történet ugyanúgy menne heti 1-2x, ez csak ilyen monotonitást megszakító dolog :D Hogy azért mégis legyen egy váza a regénynek.

2014. okt. 15. 09:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom reklámozni, de ha már kapcsolódik a kérdéshez, akkor erről volna szó: [link] :)
2014. okt. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!