Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok jó Halloweeni...

Mondanátok jó Halloweeni smink és jelmezötleteket? Meg olyan ötleteket hogy mivel tudnám hangulatossá, hátborzongatóvá tenni a bulit amit szervezek (díszek, sütemények. Stb)?

Figyelt kérdés

Halloweeni bulit rendezek és még mindig nem találtam ki mi lehetnék. Szeretnék valami figyelemfelkeltőt, egyedit, olyat ami egyáltalán nem szokásos és átlagos viszont ijesztő, mivel én vagyok a házigazda.

Továbbá szeretnék dekorációs ötleteket kérni, habár már nagyjából megvan az alapötlet de még jó lenne kiegészíteni pár dologgal.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

A hülyéskedők kíméljenek!



2014. okt. 21. 18:41
 1/2 kamanyányimonyók válasza:
öltözz be valami fekete ruhába (vegyél fel egy hosszú szoknyát) Fesd a szemed feketére és a szádat! vegyél egy parókát! van a boltokban ilyen fekete boszorkány dísz az illene a ruhádhoz! csinálj kis muffinokat és borítsd be fekete marcipánnal és tegyél a tetejére kis denevér figurákat! Én is ezt gondoltam magamnak! remélem ezt választod!! Én is lány vagyok és szerintem a tököt is így vágom majd befestem feketére és boszorkány mintát vágok! Szerintem jó !!! Szia :) <3
2014. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Több dolog is van amit megfogadok. :)

2014. okt. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!