Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztivál kérdések (? )

Fesztivál kérdések (? )

Figyelt kérdés

Na szóval, a 2015-ös rockmaratonra szeretnénk elmenni haverommal. Pár kérdés:

-Pécsi pályaudvartól messze van gyalog a malomvölgyi arborétum?

-Mind a 6 napin szeretnénk ott maradni, a sátrazásért kell fizetni? Ha igen kb mennyit?

-A 6 napos bérlet kb. mennyibe kerül?

-A sátrat amit viszünk messze van a színpadtól?

-Legfontosabb kérdés:D : Kiadják a sört, ha addigra még csak 17 évesek leszünk?

-utcsó kérdés: mi ez a kis színpad, nagyszínpad? Van olyan, hogy mind a két színpadon van egyszerre koncert???

Ha lehet olyan írjon, aki ott volt mind a 6 napon!



2014. nov. 13. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:

**6 napOn**

A sátor kérdést elég hülyén írtam.:**a sátrat milyen messze kell leverni a színpadtól?** így már jó :)

2014. nov. 13. 18:42
 2/4 anonim válasza:

Ha mind a 6 napra mész akkor gondolom bérleted lesz,tehát a fesztivál ideje alatt ingyen camping van a feszt területén. a bérlet attól függ mikor veszed meg(minél hamarabb anál olcsóbb) kb 10000-12000

a sört nem biztos,hogy kiadják,attól függ milyenek lesznek a pultosok,kis szinpad és nagyszinpad azt jelenti,hogy mind a nagyobb zenekarok a nagyon a kisebbek a kicsin vannak és igen van olyanis hogy mind a 2-n egyszerre van program :)

2014. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

eléggé messze van, mindenképpen csak busszal tudtok oda eljutni. az is kb. háromnegyed óra.

nem, ha végig ott lesztek, nem kell fizetni.

nem tudom, hogy milyen messze lesz, ez attól is függ, hogy hol marad hely, hol van a "kijelölt sátrazási hely", ha van olyan, ezt nem tudom.

szerintem úgyis kiadják a sört, hiszen kell nekik a pénz. max. megkértek egy idősebbet, hogy vegyen nektek.

2014. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Iden nem pecsen hanem dunaujvarosban lesz a rockmaraton.

A hetijegy ara 13 ezer Julius 10ig de a rockmaraton.hu oldalron minden le van irva.

A sartrazarest hetijeggyel nem kell fizetned.

A kemping es rendezveny elrendezeserol talasz fent terkepet a rockmaraton.hu n vagy a facebokon.

Es ha nem is szolgalnanak ki sorrel ,barmelyik idosebbet meg kerheted vesz neked.. 4 szinpad lesz es egyidoben mennek a koncertek. Udv. Jo fesztivalozast

2015. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!