Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg egy éretlen gyerek...

Tényleg egy éretlen gyerek vagyok? :D A szomszéd fiúval néztük a gumimacikat, aki 11 éves. És rájöttem hogy Ikszorn herceg úgy néz ki mint a szomszédbá. Be is kiabáltuk neki, és ezen röhögtünk egész nap és apám nem értette mivan.

Figyelt kérdés

amikor elmondtam neki, akkor meg aztmondta hogy éretlen vagyok, és nem így kéne viselkednem 18 évesen....


18f


2014. nov. 19. 23:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
meg am nem volt jó ötlet a Rajta HÁÁÁÁT ra tenni a hangsúlyt magyarúl, mert ezt a betűt nehéz magasan tisztán kiénekelni. inkább i kellett volna á helyett vagy é.
2014. nov. 19. 23:37
 12/16 A kérdező kommentje:
jah tom, csak kevés lány barátom van:(
2014. nov. 19. 23:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gyerekes. Ha nem viselkedsz mindig így. Ha mindig ez van,akkor már sok. De néha belefér, ahogy elmesélted itt,jót röhögtem rajtad. :D A 11 éves srác is cuki lehet.

26/N

2014. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem mit keres ez a kérdés a Szexualitás rovatban :D
2014. nov. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Biztos Ikszorn hercegre recskázott, csak ezt nekünk kellett volna kitalálni. :D


Amúgy akit az Istenek szeretnek, azt meghagyják örökre gyereknek, én is sajna ilyen vagyok, vagy nem sajna, nemtom én se.

2014. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lettem ki ez a herceg, mert nem emlékeztem, de így nem adott találatot. Aztán megnéztem szereplőket, csak ez az egy herceg van benne, Igthorn herceg.

[link]

Ha erre gondoltál.

2014. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!