Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy szál cigi után szédülök...

Egy szál cigi után szédülök és melegem van. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég fogtam neki a cigizésnek, és amikor elszívok egyet, akkor elkezdek szédülni és melegem van + izzadok is egy kicsit. Minden "kezdővel" így van? Vagy esetleg velem van valami?

Kiskorú/F



2014. nov. 20. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A szervezeted így jelez, hogy idióta vagy.
2014. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Erőltetni kell. Többet szívjál ès megszokod.
2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szívod, ha nem bírod? Mert menő? Akkor inkább szívjál fűhöz hasonló növényeket, pl.: oroszlánfarok, marihuanilla.
2014. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha csak menőzni akarsz ne szívd, meg am se!

figyelj szimplán hozzá kel szokni, én 12 évesen piros prilukival (nem így kel írni, ukrán cigi) kezdtem :DD jah és "betoncigi" volt a bece neve :D

Megismétlem ne dohányozz!

Én is csak azért szoktam rá mert apám meghalt és valahogy megnyugtatott...

2014. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azért szívom hogy menőzzek... ha menőzni szeretnék akkor egész nap azt a szart szívnám és köröket fújnék... de még köröket sem tudok fújni! + sosem szívtam többet 2 szálnál és nem is fogok!
2014. nov. 21. 12:50
 6/6 PureDawn válasza:
Ne izgulj, ez csak egy reakció a szervezetedtől, mert az agyad nehezebben veszi be a nikotint/még nem szoktál hozzá az érzéshez. Én lassan 2 éve dohányzom, de ugyanez a dolog fennáll nálam is, néha szédülök és nehezebben járok. Van ilyen, ne aggódj :)
2014. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!